Yazılım Öğrenme?

Mr_Ceza86

Üye
13 Ağu 2010
61
0
Selamlar arkadaşlar udem de https://www.udemy.com/course/android-o-mobil-uygulama-dersi-kotlin-java/ bu eğitim setini aldım java kotlin öğrenmek için mobil uygulama geliştirmek için ama sorun şu ben hem sabırsız birisiyim hem de bölye oturup ders videosu izleyecek tarz da biri değilim :D çabuk sıkılan birisiyim acaba bu durum'dan nasıl kurtulup rahatlıkla eğitim setini izleyebilirim acaba? Uygulama geliştirmeyi javayı vs öğrenmeyi çok istiyorum ama dediğim sebepler'den dolayı hep erteliyorum acaba bu durumu aşmak için ne gibi tavsiyeler de bulunabilirsiniz acaba ?

NOT : Bir de şöyle bir düşünce oluyor hep bunu öğrenmek yerine pyhon öğreneyim ya da php ya da c# vs bir birine giriyor düşünceler :( sanki diğerini öğrenmeye çalışsam daha iyi olur boşa zaman harcıyormuşum gibi hisse kapılıyorum.

Son düzenleme:

MRRE

Üye
1 Tem 2018
156
19
Ertelememeyi öğrenmen lazım. Eğer gerçekten sıkıcı ve seviyenin altındaysa başka kaynaklar araştır.

Byhack65

Katılımcı Üye
9 Eki 2019
277
3
ilk başta kitap oku bol bol dikkat dağınıklığın gitsin ondan sonra sesiz ortamda çalış dikkatin dağıldığında yazdığın notları tekrar et en azından zihnin yenilenir dikkatini tekrar ona verebilirsin alt yapıdan başla ki daha çabuk sıkılma

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.