Yazılımı Ücretsiz Öğren

eaenido

Yeni üye
22 Ocak 2023
37
24
Ankara

Merhaba Değerli Form Üyeleri

> İşinize yarayacak yazılım dili öğrenme sitesi vereceğim Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşlarına sunduğu Btkakedemi içinde ingilizceden tutun python öğrenimine kadar hepsi mevcut e-devlet ile giriş yapabilirsiniz

> Ek olarak Btkakedemi sunduğu çok fazla ders var hocaların anlatış şekli vs çok mükemmel ilgili görseller aşağıda yer almakta TAMAMEN ÜCRETSİZ

opd0utn.jpg

o97eail.jpg

5m97dod.jpg

jijscp2.jpg

3dqd0xp.jpg

> www.btkakademi.gov.tr

İYİ FORMLAR

ZERODAY0

Üye
10 Ocak 2023
60
35

> İşinize yarayacak yazılım dili öğrenme sitesi vereceğim Türkiye Cumhuriyetinin vatandaşlarına sunduğu Btkakedemi içinde ingilizceden tutun python öğrenimine kadar hepsi mevcut e-devlet ile giriş yapabilirsiniz

> Ek olarak Btkakedemi sunduğu çok fazla ders var hocaların anlatış şekli vs çok mükemmel ilgili görseller aşağıda yer almakta TAMAMEN ÜCRETSİZ

opd0utn.jpg

o97eail.jpg

5m97dod.jpg

jijscp2.jpg

3dqd0xp.jpg

> www.btkakademi.gov.tr

İYİ FORMLAR

güzel bilgilendirme. Gerçekten maddi imkanı olmayanlar BTK(bilgi teknolojileri kurumu) akademiden yararlanabilirler. Site içindeki eğitmenlerin çoğu zaten udemy üzerinden de eğitim veriyor.

tylerdurden34

Yeni üye
31 Ocak 2023
3
1
Yaş oldu 25..her gün bir şeylere baslayip birakmaktan ve lanet ettigim iste calismaktan usandım.illa biri elimden tutmasimi gerekiyor ? sifirdan tek basina ogrenip yapanlara hayran kalıyorum.allah yolunuzu acik etsin doluyum biraz konu kaydı 😁 goz atacagim ben de saolun 😊

eaenido

Yeni üye
22 Ocak 2023
37
24
Ankara
Nerden başlicagimi ve baslarsam ilerde meyvesini yiyebilcekmiyim onu bilmiyorum.
Python denedim html css denedim 1 2 bölum izliyorum videolari calisiyorum ama hepsini nasil ezberlicem nasil yapicam ne yapicam kafa gidiyor
hocam ilk başta python çok güzel başlarsın imkan varsa öğrendiğiniz dersleri teker teker videoyu izlemeden yazmaya çalışın hem ezberiniz gelişir hemde pratikleşirsiniz

AwiR

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
503
211

opd0utn.jpg

o97eail.jpg

5m97dod.jpg

jijscp2.jpg

3dqd0xp.jpg

> www.btkakademi.gov.tr

İYİ FORMLAR

Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.