Yeni Crypter BitCrypt - Azure

tHE DEAD M

Yeni üye
17 Ocak 2016
13
0
MERHABALAR!

Öncelikle Benim Sanaldaki ismin AZURE dir.

-----------------
Size Şu Anda Verdiğim Crypter BitCrypter'dir.
------------------
BitCrypter Hızlı Ve ücretsiz bir programdır.AV programlarına kodu okutmadığınız sürece program sorun çıkartmayacaktır.

Cryptlediğiniz virüs/rat dosyanızın şifre kodunu değiştirmek için ne yazıkki bir tuş Bulunmamaktadır.
Bunun için Programı Kapatıp Tekrar açıp dosyanızı cryptere koyduktan sonra yeniden soldakiCRYPT NOWdüğmesine basmanız
gerekir.

-------------------------------------------
Gidip BitCrypteri VirüsTotal e okutanlara sesleniyorum:Amacınız Bizi mi Öldürmek :kızgın :kahkaha ? . Okadar uğraşıp FUD ladığımız
cryptere patch gelince sinirleniyoruz tabii hakkımız!
------------------------------------------------------
Forumda İsmim tHE DEAD M diye geçmesine rağmen İnternet Alemindeki Lakabım Azure dir.Yıllaaar önce açmıştım hesabı.

Kullanımlarınızdan THT veya Azure Sorumlu değildir.
.

Link= https://tinyurl.com/azure0bit
RAR Pass= azure809pearcebayrakdinmez

Bol Şanslar

-AZURE-

timurka7484

Yeni üye
12 Ağu 2019
6
0
Crypter ederken şöyle bir hata alıyorum;

The file cannot be crypted. You should choose a valid Windows executable.

Yardımlarınızı Bekliyorum...
sana nasıl ulaşabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

tHE DEAD M

Yeni üye
17 Ocak 2016
13
0
hocam sen mi yazdin bu crypteri?
Ben yazmadım,fakat içeriğini kontrol ettiğimde FUD olduğunu gördüm.Yani antivirüs -veya kurbanımız >:D- dosyayı tarattığında hiçbirşey bulamayacaktır.Sebebi programın kodları TAMAMEN kendine göre cryptlemesidir.Ve katı bir gizlilik politikası vardır :D tanıdıktan aldım dosyayı,internetin derinliklerinden seçtik :D
Betrahal
#Azure

Crypter ederken şöyle bir hata alıyorum;

The file cannot be crypted. You should choose a valid Windows executable.

Yardımlarınızı Bekliyorum...

Biraz geç kaldım kusura bakmayın.
Bunun sebebi, oluşturduğunuz RAT dosyasını -veya herhangi bir virüs dosyasını :bekliyorum- firewall için oluşturmanızdır.Hangi programı kullanıyorsunuz bilmiyorum -açıkçası ben darkcomet kullanıyorum,evet 2020 de:dil - kullandığınız programı yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim
timurka7484
#Azure

Modaretörler kontrol edebilir mi dosya temiz mi ?
Tabikide kontrol edebilirler,istersen sen de kontrol edebilirsin,dosyayı indirip VirüsTotal e iletmen yeterdir,aman diyim,ilk dosyanın ismini değiştir:D
velicetinok
#Azure

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.