Yeni Tim Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Sa Arkadaşlar .Bu Aralar Fark Ettiginiz Gibi Forumda Exploit Konusu Üzerine Yönelen Birkaç Arkadaşımız Oldu .Ve Şuanda Bu Konu Hakkında Gerçekten Bilgili Sadece 1-2 Arkadaşımız War .İleride Bu konu Üzerinde Kendini Geliştirmiş Arkadaşlarımı Oldugu Taktirde Bug Reaserachers(İsim Önemsiz) Timi Oluşturulma Şans'ı Veya Linux Sistemleri Üzerine Bilgili ,Güvenlik Uzmanları ve Exploit,Me-tasploit .. vb Türlerde Uzman kişilerden Oluşan Bir Tim Oluşturulma İhtimali Olabilir mi Diye Bir Öneride Bulunmak İstedim ?​

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
'Black Ghost' a Sordum .Bölüme Konu Olarak Açmamı Söyledi İlgili Yönetici'nin Cevabını Bekliyoruz :D

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Aslında mantıklı.Bu arada arge tim de istekli ve yatkın üyelere eğitim verip kadrosuna alabilir bence.Aynısı bu grup için de geçerli.Birebir eğitim verilebilir.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
89
34
Gökyüzü
Bu arada Forum Hakkında bölümünde açtığım konuda sizi desteklediğimi belirttim.Ama sadece benim demem yetmiyor tabii.Son söz yine UDY de.

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
bunu daha önce kendi aramızda konuşmuştuk.fakat yapılmadı.

Arge ve Deface tim kendi arasında zaten bu tür dağılımları yaptığı için yapıyor.Bu nedenle bu yeni görev grubuna gerek yok

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
Dogrudur Fakat Hani Şuan Gözlemledigim Kadarıyla Deface Tim'de WebSite Hack Üzerine Exploit Kullanıyor .Fakat Ar-ge ve Deface Timde Exploit Yazabilen Ve Exploit'lerin Diger Kalan Kısımları Ve Linux Sistemler vb. İle Ugraşan Kişilerden Oluşan Bir Tim Kastetmiştim Tam olarak ama Daha Önce Konuşulup Kurulmadıgına Göre Tekrar'dan Konuşmanın Gerek yok ztn . Bizi Bilgilendirdiginiz İçin Teşekkür Ederim İNFeRNal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.