Yeşilay Haftası Belgeseli..//TurkHackTeam

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Youtube Kulübü açıldığında yalnızca hack üzerine değil sosyal alanlarda da projeler üretileceği söylenmişti.

2 Ay önce Türk Tarihi Belgeseli dizisini başlatarak sosyal alanlardaki projelerimiz için ilk adımı atmış olduk. İlk adım her zaman zordur. Devamı çorap söküğü gibi gerçekten :)

Bu hafta Yeşilay Haftası... Aslında cumartesi günü yayınlayacaktık bu belgeseli lakin ufak aksaklıklardan ötürü bugüne kısmet oldu.

Projede emeği geçen Sosyal Medya Timi kulübü ve Youtube kulübüne teşekkürü borç bilirim. Desteklerinden ötürü Sosyal Medya Timine de aynı şekilde teşekkür ederim. En önemlisi ses kaydını 30 parça halinde whatsapptan göndererek kendine ve bana işkence eden furkan1214e ayriyetten teşekkür ederim :trl

Neyse gevezeliğim tuttu benim. Sizi belgeselle baş başa bırakayım. Muhakkak izleyin ve izletin.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HR9dwgtZbJM&feature=youtu.be[/ame]

Bogatur

Yeni üye
20 May 2016
40
0
Elinize sağlık güzel olmuş ama bana müzik sesi fazla geldi söylenenleri anlamakta zorlandım.

Bogatur

Yeni üye
20 May 2016
40
0
Zihinde şöyle bi yapı vardır. Ne kadar odaklanırsan o kadar anlarsın. Müziği özellikle bunu dikkate alarak seçtik ki izleyiciler odaklansın. :)

Müzik seçimi iyi ama sözleri bastıracak kadar yüksek.Bana öyle geldi enazından.Anlamak için ayrı bi çaba gösterdim.Fındık fıstık etkiside hoşuma gitti. :)

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Herkesin ailesine izlettirmesi gereken harika bir video olmuş , Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Belki Hafta Son Bulmuş Olabilir. Lakin Bunları Yapmanın Vakti Geçti Demek Değidlir ! İzleyelim İzletelim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.