Yöneticiler Mesajımı Değerlendirirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar yaklaşık 2-3 aydır forumdayım küçük çocuklar çok canımı çok canımı sıkıyor.
Ben THT yi ciddi ve seviyeli bir forum bilirken yardım merkezine bakıyorum çoluk çocuk mesaj yazıyor.
Konu hakkında önerim , Foruam kayıt sırasında T.C ile yaş doğrulaması yapmak.

Çocuklar ile mesajlaşmakdan sıkıldım. Zaten elemanlar konuşmalarıdnan belli ediyorlar kendini. Benişmle aynı fikirde olanalr var mı bilmiyorum. Benim görüşüm budur.

Emtec

Katılımcı Üye
2 Nis 2013
581
0
Ne yani yaşım 16 ama bilgime güveniyorum ve dilime peki bu duruma ne diyeceksin iyiki tanıdığım 19-20 yaşlarında biri var diyorum iyi ki var ve o kendini bilir ;) ben buraya 13 yaşımda kaydoldum sanırım artık hatırlamıyorum.
bakma bu 10. üyelik falan aptallık zamanlarımda aptallığımdan ban falan yedim budur yani :RpS_bored:

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
eğer foruma t.c doğrulama ile kayıt olunursa forumda 10 kişiden fazla online olmaz ben pek düşünmüyorum milletin tc kimliğini vereceğini

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
eğer foruma t.c doğrulama ile kayıt olunursa forumda 10 kişiden fazla online olmaz ben pek düşünmüyorum milletin tc kimliğini vereceğini

Ben 10 yaşındaki çocukların forumun kalitesini düşürdüğünü dşünüyoru mbilmiyorum t.c den başka bir yol var mı ama bence olgunluk önemli :)

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Değerlendireceklerini sanmıyorum akıl yaşta değil baştadır sinirini bozan üyeler varsa şikayet edersin biter :) TC doğrulama özelliği çok saçma başka forumlardada olsa oralardada paylaşacak mısın? Bu devirde babana bile güvenme o kadar :D amacım kötü değil iyi forumlar :)

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
ama gerçektende can sıkıyolar 10 yaşında velet benle çelişiyo :) sonra ben haklı çıkıyorum o ayrı bir dava :)

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
0
GünahŞehri
bana yaşı belirsiz bir velet salak dedi kişilik bozukluğu vardır dedim Allah'a havale ettim ..TC onaylaması ile kimse kalmaz forumda ...onun yerine kayıtlı oldugun oklun veya diplomanın-karnenin önem teşkil etmiycek kısımlarını isteseler bana daha mantıklı geliyor .

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
ya bence arkadaş vasıtası ile kayıt olunulsun ve kayıtlar durdurulsun yaşı küçük olanlara bişe yyapmayalım ama ileri geri konuşuyosa forumdan men edelim kayıt olmak isteyen kefille gelsin eğer birisi ban yerse diğeride ban yesin ?

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Selamun Aleyküm Arkadaşlar yaklaşık 2-3 aydır forumdayım küçük çocuklar çok canımı çok canımı sıkıyor.
Ben THT yi ciddi ve seviyeli bir forum bilirken yardım merkezine bakıyorum çoluk çocuk mesaj yazıyor.
Konu hakkında önerim , Foruam kayıt sırasında T.C ile yaş doğrulaması yapmak.

Çocuklar ile mesajlaşmakdan sıkıldım. Zaten elemanlar konuşmalarıdnan belli ediyorlar kendini. Benişmle aynı fikirde olanalr var mı bilmiyorum. Benim görüşüm budur.

Aslında Olabilir. Bak Mesela Diger Ünlu Forumlarda Bu Yapilmakta Forumdaki Yaş Sınırı Korumak Adına TC Kimlik Numarası Ve Diger Bilgiler Eşleştirilmekte 18 Altıysa Kabul Edilmiyor

Ama Şöyle Birşey Olur Mesela Sen 22 Yaşındasındır Adam Diyecekki Ben Neden Sana Bilgilerimi Vereyim ? TC Kimlik Önemlidir. Herkeze Verilemez Adam Senin Hakkında Bilgi Toplar Senin Adına Şirket Bile Açar Haberin Olmaz :)

Oyuzden Bu Söz Konusu Bile Olamaz Düsüncesindeyim.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Aslında Olabilir. Bak Mesela Diger Ünlu Forumlarda Bu Yapilmakta Forumdaki Yaş Sınırı Korumak Adına TC Kimlik Numarası Ve Diger Bilgiler Eşleştirilmekte 18 Altıysa Kabul Edilmiyor

Ama Şöyle Birşey Olur Mesela Sen 22 Yaşındasındır Adam Diyecekki Ben Neden Sana Bilgilerimi Vereyim ? TC Kimlik Önemlidir. Herkeze Verilemez Adam Senin Hakkında Bilgi Toplar Senin Adına Şirket Bile Açar Haberin Olmaz :)

Oyuzden Bu Söz Konusu Bile Olamaz Düsüncesindeyim.

Yalnızca TC kimlik numarası ile hiç bir işlem yapılamaz, illa t.c doğrulaması taraftarı değilim yeterki forumdaki veletler ayıklansın. Nasıl olucağu hakkında fikir üretilebilnir.

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
Yalnızca TC kimlik numarası ile hiç bir işlem yapılamaz, illa t.c doğrulaması taraftarı değilim yeterki forumdaki veletler ayıklansın. Nasıl olucağu hakkında fikir üretilebilnir.

Bak Diyorumki :) Olgun Birisi Gelip Bu Bilgiler Ozellikle Hack Forumunda Kayit Olurken Vermez Oyuzden Yüksek Üye Kaybı Olur :)

Ama Davetiyeli Sistem Olabilir Berki

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Bu yaş konusu defalarca açıldı.

Çocuklar sorun mu çıkarıyor? Sorun çıkaran sadece çocuklar olsa bu isteğinizi anlarım. Ama ne 20 li yaşlar gördüm forumun altını üstüne getiren... Ayrıca çıkan sorunları düzeltmek için yok mu THT yönetimi.Canınızı sıkan bir durumda ihbar edersiniz, özel mesajla bildirirsiniz gerekli işlem yapılır.

Çocuklar sordukları sorularla canınızı mı sıkıyor?
Burası bir yandan eğitim öğretim platformu.Eğer cevap vermek zor geliyorsa üyeleri tek tek engelleyebilirsiniz.

Evet söyleyin bakalım çocuklar başka ne yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.