Youtube sahte telif kaldırma %100 çalışıyor (2020)

sarta212

Yeni üye
21 Nis 2020
5
0
İstanbul
Merhaba, bahsi geçen video "Telif Yediğiniz Kullanıcı adı" adlı şahısa ait herhangi bir telif hakkı bulunmamaktadır. Kanalımdaki tüm videolar benim kendi özgün içeriğimdir. Yüklemiş olduğum video benim kendi video kaydım olup; video içersinde, video kapak fotoğrafında ve video açıklamasında telif hakkına sebep olabilecek ses,yazı,yazılım ve görüntü materyalleri bulunmamaktadır. Uzun süredir YouTube'a içerik üretiyorum ve telif hakkı ihlali oluşmaması adına yapmam gereken her şeyi biliyorum. Açıkçası telif hakkı sisteminin kandırıldığını düşünüyorum, bana herhangi bir açıklama yapılmadan videom yayından kaldırılıyor. Telif hakkı itirazında bulunan kişiyi yaptığı bu sahte/yanıltıcı telif hakkı itirazından dolayı yetkili mercilere şikayet ettim. Şuanda sizin yardımınıza ihtiyacım var, YouTube kanalım her geçen gün büyümekte fakat tarafıma yapılan bu sahte telif hakkı benim izleyicilerime karşı itibarımı düşürmekte. Umarım yakın zamanda sizden cevap alabilirim. Adaletinize ve iyi niyetinize güveniyorum. Saygılarımla, Adınız Soyadınız.

DİP NOT: SİZDEN TELİFİ KALDIRIRKEN İSTENİLENEN ADRES BİLGİLERİNİ V.S KENDİ ADRESİNİZİ VE NUMARANIZA YAKIN ŞEYLER GİRİN ÇÜNKÜ KARŞI TARAFA BU BİLİGLER GİDECEK

---------------------
~ Duvarlarda resmimiz dillerde ismimiz var.
( 2016 & 2020 )
THE STARCOPYRIGHT

Moderatör tarafında düzenlendi:

TA2AWR

Yeni üye
20 Kas 2019
1
0
Bi' çok sahte telif methodunu deneme yanılmayla bulmuştum halletmiştim fakat artık işlev görmüyor 2017 hesabı vs. de iş yapmadı. Elinde fix yememiş paylaşabileceğin bi' methodun var mı dostum?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.