Youtube terör,siber suç, gibi şeylere ben bakabilirmiyim ? adminler

EmreKaan2

Yeni üye
16 May 2021
22
9
youtubeda çok terör suç gibi şeyler oluyor adminler lütfen o işlere ben bakabilirmiyim egm'ye şiaket edebiliyorum lütfen bi admin bana izin verebilirmi ? youtubeda hessabım var bağlantı : REKLAM YAPMAK YASAK OYUZDEN VEREMİYORUM :( AMA SİBERMÜDEHALE YAZARAK BULABİRSİNİZ KANALIM YOK SADECE HESAP AÇTIM SİBERMÜDEHALEYE

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,636
287
EGM'ye herkes şikayet edebilir. Sadece youtube değil bir çok platformda terör propagandalarını görebiliyoruz. Elimizden geldiğince önce o platformun içerisinden şikayet edebiliriz. Hesabın kapatılmasını sağlayabiliriz. Bu konuda izin almanıza gerek yok ama THT adına işlemler yapmayın. Eğer siber güvenlik ile ilgileniyorsanız forumda konularını bulup kendinizi geliştirebilirsiniz. Timlere katılabilirsiniz .

EmreKaan2

Yeni üye
16 May 2021
22
9
@xavier eckert . Teşekürler tht adına hiç bir yorum yapılmamıştır Not : timlere Nasıl katılabilirim. Sadece (Merhaba ben siber görevli emre kaan) diyorum tht adına birley yazmıyorum youtube küfür edilip hakaret gibi çok kötü şeylere müdehale edeceğim ihbarda bulunacağım ve hack gibi işlemlerde ihbarda bulunacağım. CEVAPINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,636
287
@xavier eckert . Teşekürler tht adına hiç bir yorum yapılmamıştır Not : timlere Nasıl katılabilirim. Sadece (Merhaba ben siber görevli emre kaan) diyorum tht adına birley yazmıyorum youtube küfür edilip hakaret gibi çok kötü şeylere müdehale edeceğim ihbarda bulunacağım ve hack gibi işlemlerde ihbarda bulunacağım. CEVAPINIZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİM
Tahminimce yaşı küçük bir dostumsun. Timlere katılmak için belirli bir bilgin olman gerekiyor. Kendini geliştireceğin bir alan seçmelisin grafik, yazılım, siber güvenlik ufak özet geçiyorum yoksa bunların içerisinde de yüzlerce kategori var ve çoğunun da geleceği var. Kendin bir üst alan seç alt alanlarını araştır araştır. Gerekli eğitimleri burada bulursun. Kendini temel olarak geliştirdikten sonra ilgili alanın Timine başvuru yaparak kendini daha da geliştirebilirsin. Timlere başvurmak için https://www.turkhackteam.org/forumlar/tim-ekip-alimlari.719/ buraya girmelisin.

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Forumda sürekli aktif olup sorumlulukları yerine getirebilen bilgili kişiler TİM'lere girebilir.Girmek istediğiniz bir TİM varsa önce alımların açık olup olmadığını kontrol edin.Eğer açıksa başvuru formu konuda mevcuttur.TİM'e girecek üyenin gereksinimleri konu içerisinde vardır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.