Çalınan MSN Adreslerini Geri Alma (resimli Anlatım)

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
ARKADASLAR HERKEZ MAIL ADRESIM HACLENDI DIYEREK YAKINIYORLARDI..

BENDE GERI ALMANIZ IZIN SIZLERLE BUNU PAYLASMAK İSTEDIM

Alttaki adrese girip bilgilerinizi doldurup yolluyorsunuz . .Eger doğru bilgileri vermiş iseniz kendi HOTMAİL adresinizin şifresini sizzlere geri veriyor

BUYRUN:

https://tik.lat/YOIPD

Son düzenleme:

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
bi saatir sana cevap yazmaya calisiyorum olmadi neyse :) yaptimda sadece mail adressini yazmam gerekiyo kapaniyo ama kararsizim napcami neyse bakariz sagol tskler :) cok iyisin bana cok yardimci oldun

sevgilerimle asli

Sen sağol... MSN konusunda ne kadar bilgili olduğumu bana hatırlattın... Güveim yerine geldi..:) Sorunllarına yardımcı olurum her zaman;)

ekek_19

Yeni üye
24 Kas 2006
17
0
ya arkadaşlar o9 dediyiniz sayfaya girimiyor msn hotmail türkiyeye giremedim nasıl girecem

sevda

Yeni üye
24 Kas 2006
1
0
ya abicim bu bende niye olmuyo? mail geliyo gizli sorunuzu cevaplayin sonrada sifreyi deisin diyo.. ama ben gizli sorumun cevapini bilmiyorum ki... ya abicim yardimci ola bilirmisin bana?

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
ya abicim bu bende niye olmuyo? mail geliyo gizli sorunuzu cevaplayin sonrada sifreyi deisin diyo.. ama ben gizli sorumun cevapini bilmiyorum ki... ya abicim yardimci ola bilirmisin bana?

Parolanızı sıfırlama

Parolanızı unutursanız* Windows Live ID hizmetini yeniden kullanabilmek için önce parolanızı sıfırlamanız gerekir. Kendinize parola sıfırlama e-posta iletisi göndererek veya gizli sorunuzu yanıtlayarak parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
  1. Oturum açma kutusunda Parolanızı unuttunuz mu? öğesini tıklatın.
  2. E-posta adresi kutusuna Windows Live ID'nizi oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini yazın.
  3. Resim kutusunda gördüğünüz karakterleri yazın ve sonra Devam'ı tıklatın.
  4. Aşağıdakilerden birini yapın:
    arrowblueright.gif
    Kendinize bir parola sıfırlama e-posta iletisi gönderme
    • Kendinize parola sıfırlama e-posta iletisi gönder'i tıklatın.
    • Kimlik bilgilerinize diğer e-posta adresi eklediyseniz* Diğer e-posta adresime e-posta iletisi gönder'i tıklatın ve sonra İleti Gönder'i tıklatın. –veya–
      Oturum açtığınızda E-posta adresimi ve parolamı kaydet seçeneğini kullandıysanız* her zaman kullandığınız e-posta adresine e-posta iletisi gönderme seçeneğini tıklatın ve sonra İleti Gönder'i tıklatın. Parolanız otomatik olarak kaydedilmiş olacağından e-postanıza erişebilirsiniz.
    • Diğer e-posta hesabınızı açın ve parola sıfırlama e-posta iletisindeki yönergeleri izleyin.

arrowblueright.gif
    Gizli sorunuzu yanıtlama
    • Hesap bilgilerini sağlayın ve gizli sorunuzu yanıtlayın'ı tıklatın.
    • Ülke/Bölge listesinde ülkenizin veya bölgenizin adını seçin* istenirse ZIP kodu (ABD'de kullanılan posta kodu sistemi. ZIP kodu posta adresine eklenen bir dizi rakamlardan oluşur. ZIP kodu postaları sıralamak amacıyla posta teslim alanlarını belirlemek için kullanılır.) veya posta kodu ( Posta adresine eklenen ve posta hizmetleri tarafından postaları sıralamak amacıyla kullanılan harf ve/veya rakam dizisi.) bilginizi yazın ve sonra Soru alanındaki soruya yanıtınızı Gizli Yanıt kutusuna yazın.
    • Devam'ı tıklatın.
    • Yeni bir parola girin ve onaylayın ve sonra Devam'ı tıklatın.
    • Bitti'yi tıklatın.
Notlar
  • Hotmail oturumu açarken E-posta adresimi ve parolamı kaydet seçeneğini kullanırsanız Hotmail hesabınıza gönderilen sıfırlama e-postasını kullanarak parolanızı kurtarabilirsiniz. Parolanız otomatik olarak kaydedilmiş olacağından e-postanıza erişebilirsiniz.
  • Parolanızı 72 gün içinde kullanım süresi dolacak şekilde ayarlamak için Parola son kullanma tarihi onay kutusunu seçin. Bu özelliği etkinleştirirseniz* parolanızı değiştirmeniz gerektiğinde bir hatırlatma notu alırsınız.
  • Güvenli parolalar bile tahmin edilebilir. Yeterli zaman ve bilgisayar işleme gücüne sahip kişiler zaman içinde her parolayı belirleyebilir. Kişisel bilgilerinizin korunmasına yardımcı olmak için* güvenlik uzmanları* parolanızı düzenli aralıklarla değiştirmenizi ve önceden kullandığınız parolaları kullanmaktan kaçınmanızı önermektedir.

Yani e-posta adresin ve şifren kayıtlıysa veya gizli sorunu biliyosan işe yarar

yaprak_8521

Yeni üye
26 Ocak 2007
2
0
ya arkadaşım ben bunların hepsini denedim ama geri alamıyoum .sanırım bütün bilgilerimi değiştirmiş.herşeyi boşverdimde herkesten kontur istiyo başıma bela oldu bütün arkadaşlarımda ben sanıp yolluyolar:( yardım edin bana...

canefekemal

Yeni üye
20 Şub 2007
1
0
Sen sağol... MSN konusunda ne kadar bilgili olduğumu bana hatırlattın... Güveim yerine geldi..:) Sorunllarına yardımcı olurum her zaman;)
hocam bırde bana yardımcı olsanız
aynı durum bendede var lıve kullanıyorum numarayı aldım en son fakat cevap gelmedi
baska bir yolu yokmu bunun burda yanınlanan işimleer gibi yazsa bunu calan burda adressleri bu cinayet sebebi
tesekkurler

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
https://tik.lat/qXvV4 Hocam ne hikmetSe ben burada Sizin dediğiniz SecenekLeri buLamadım ne iştir çözemedim...

hocam bırde bana yardımcı olsanız
aynı durum bendede var lıve kullanıyorum numarayı aldım en son fakat cevap gelmedi
baska bir yolu yokmu bunun burda yanınlanan işimleer gibi yazsa bunu calan burda adressleri bu cinayet sebebi
tesekkurler

http://support.live.com/eform.aspx?productKey=wlid&page=wlsupport_home_options_form_byemail&ct=eformts

mcpd_istanbul

Yeni üye
21 Şub 2007
12
0
IsTaNBuL
her zaman geçerli bi yöntem. bilgiler değişse bile eski bilgilerle karşılaştırdıkları için 1 gün içinde geri dönüyorlar.
faydalı bir paylaşım !!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.