Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] ''IpGet''

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
Ip ÇaLMaDa SoN NoKTa [ReSimLi] IpGet ''MsN DeN''

Arkadaşlar IpGet in çalışması için ilk önce Messenger Plus 3'ü Yüklüoruz: BURADAN <<
IpGet Download: [url]https://tik.lat/D5Oni [/URL]
Rar Pass=www.turkhackteam.org Bunları yükledikten sonra msn'e girioruz.
97554io5.jpg

ordan Scripts Prefrences a giriyoruz.

scripti ekledikten sonra ip sini alıcağınız kişiye naber demeniz yetecektir.
Sağ Altta Kurbanın İp si görünür.

Ben denedim Arkadaslar ise yariyor gercekten...Ve İşte Kendi DenememDeki Kaniti.. Kurulum filan da yok zaten arkadaslar...

61814339pt3.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

jackal1

Katılımcı Üye
6 Mar 2007
323
3
gerek yoq biriyle msnde konuşurken f8 basılı tut mikrafon varsa sen ona bi şarkı yollamış olcan buda seninle karşıdaki arasında pi port açcak ve ıpde öğrencen
sonra başlat>çalıştır>cmd>netstat -an bukadar

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
gerek yoq biriyle msnde konuşurken f8 basılı tut mikrafon varsa sen ona bi şarkı yollamış olcan buda seninle karşıdaki arasında pi port açcak ve ıpde öğrencen
sonra bukadar

Kardeşim Böle yaptigin zaman ''başlat>çalıştır>cmd>netstat -an '' Karsina sadece konustugun kisinin ip isi gelmiyor.. Birüsü ip numarasi var nerden bileceksin ki aradigin kisinin ip sini.. Ama bu yöntemi ben denedim %100 calisiyor..Kuruluma filanda gerek yok zaten..

Bak bu yöntemde İp nosu nasil gözüküyor Biliyormusun..Ya o resimdeki gibi istedigin kişininkini kesin örenirsin...yada birisi size ileti yazdigi zaman sag köşede cikiyor ya... o konustugun kişinin ip isi görünüyor... Farki anlarsiniz insallah ;)

Ve İşte Kesin İp sini örenebileceginin Kaniti..
61814339pt3.jpg

Son düzenleme:

ameyme

Katılımcı Üye
23 Eki 2006
547
6
Umudun Gölgesinden..
Ve ayrica o f8 degil f2 ..Ve aralarinda port kurmak icin böle bişeye gerek yok..Birisi size yazdigi zaman ona bakmayin netstat tan bakingene gözüküt..ama dedigim gibi birden cok ip i gözüküyor..ama bu anlşattigim yok kesin ;)

met

Yeni üye
19 May 2007
4
0
Hiç Bi Sitede Böyle Arkadaşlik Görmedim Herkese Selam
___türk Olmak___

by_ghost

Yeni üye
22 May 2007
2
0
Arkadaşim Sana Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdir.yaa Bu Süper Bir Program Ya...senden Hep Böyle Güzel ProgRAMLAR Beklerim Tamam Mi Ameyne.hep Böyle Aktif Ol.başarilar Dilerim Tekrar Tekrar Teşekkürler......

nukleus

Yeni üye
27 Ağu 2006
6
0
kardeş indiremedim ya IpGet i :( dosyam net den olmauuyor başka biyerden yükleme yapsan omazmı buarda emiğin için teşekürler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.