İnstagram Login Sorunu Hakkında

muyunus

Yeni üye
27 Şub 2008
34
0
Antalya
Google'a İNSTAGRAM TAKİPÇİ yazdığımda çıkan takipçi sitelerinin neredeyse tamamına yakınının ns larını CLOUDFLARE'ye taşıdıklarını gördüm. Bunun üzerine bende ☆☆☆☆.com websitemi bu sunuculara taşıdım whois den baktığımda taşınmış olarak görülüyor ancak sanırım ayarlarını yapamadım çünkü akdenizmodel.com da scripte giriş yapmaya çalıştığımda login hatası alıyorum.İşin enteresan tarafı şifre değiştirmeyle falan da giremiyorum. Şüpheli girişe düşüyor ve haritada bursa nın nilüfer ilçesini gösteriyor hep... Eğer cloudflare ayarlarını doğru yapmış olsaydım haritada farklı yerler gösterirdi diye düşünüyorum... Yardımcı olabilecek arkadaş varsa user konusunda yardımcı olabilirim Antalya'daysa mangal da yakarım :) :) :) Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.