Zynga Poker Masa Bulma Sorunu & Aylık Abonelik Satılan Programı Abonelik Almadan Kullanmak

muyunus

Yeni üye
27 Şub 2008
34
0
Antalya
Merhabalar.Başlıkta da belirttiğim gibi 2 sorum olacak.

Öncelikle facebook üzerinden oynanan zynga poker oyununda eskiden masa seçebiliyorduk.Şu an masa seçtirmiyor otomatik sistem kendisi masaya gönderiyor. Yani elimde 2 hesapla aynı masaya gidemiyorum malesef... Bunun çözümü nedir bilen varmı?

İkinci sorum;

Bir vatandaş bunu çözmüş zynga poker de masa bulma programı yapmış ve aylık 80₺ abonelik ücretiyle satıyor. Programın ismi (zbot gui) Bu programı indirip kursam abonelik almadan nasıl kullanabilirim?

Zynga Poker chip satışıyla hergün harika kâr elde ediyorlar arkadaşlar... BEnde chip üretme yöntemini buldum ancak üretsem de masa bulamadığım için satamıyorum... Yardımcı olabilecek arkadaşlara bende satış konusunda yardımcı olurum. Şimdiden teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.