Facebook Brute Force Ultimate [Proxy'li] |v2.1|

kemal1224

Yeni üye
3 Nis 2016
43
0
arkadaşlar bana bi yardımcı olurmusunuz önceden 2.0 sürümünde gayet iyi çalışıyordu şimdi ise şifreyi denemiyor hata veriyor sebebi nedir?

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
prog sorunsuz calisiyor arkadaslar Kendim Bir zat denedim ...

List yapin icine yükleyip taratin veya direk verin prog sifreyi sonra sifre kirma baslat tusuna basin gerisi gelir kendiliginden

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
O zaman Senin Bilgisayarda Sorun var kardes donuyorsa trojan taramasi yap virus taramasi gibi v.s.

Prog dan Kaynaklanamaz ..

Moderatör tarafında düzenlendi:

kemal1224

Yeni üye
3 Nis 2016
43
0
O zaman Senin Bilgisayarda Sorun var kardes donuyorsa trojan taramasi yap virus taramasi gibi v.s.

Prog dan Kaynaklanamaz ..

ya sende cidden anlama problemi var 2.0 sürümünü daha az önce denedim tıkır tıkır çalışıyodu bu sürümü şimdi indirdim denedim olmadı anladınmı benim bilgisayarımdan kaynaklansaydı 2.0 da da aynısı olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

IROONOX

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
497
0
Windows 10
Maalesef çalışmıyor. Kendi şifremi araya koydum atlıyor direk büyük ihtimal hesabımda kodmatik şifre istediği için tekrardan hacklenmedi sanıyor.

leyzr06

Üye
1 May 2016
59
0
Hocam merhaba elimde 10GB lik bir şifre arşivi var bunu programa yüklemek gördüğüm kadarıyla haftalar alabilir bunun daha kolay bir yöntemi yokmudur ? hani şifreleri yüklerken bir yanda da deneme fırsatı var mıdır? Yani en kötü diyelim elimiz de 1 GB büyüklüğün de bir şifre dosyası var wordlisti yüklemek için çok uzun bir süre alıyor. Umarım açıklayıcı olmuşumdur

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Hocam merhaba elimde 10GB lik bir şifre arşivi var bunu programa yüklemek gördüğüm kadarıyla haftalar alabilir bunun daha kolay bir yöntemi yokmudur ? hani şifreleri yüklerken bir yanda da deneme fırsatı var mıdır? Yani en kötü diyelim elimiz de 1 GB büyüklüğün de bir şifre dosyası var wordlisti yüklemek için çok uzun bir süre alıyor. Umarım açıklayıcı olmuşumdur
Anladım. Şifre listesini bölerek yükleyebilirsin ya da programın fonksiyonunu değiştirmem lazım. Yüklerken aynı zamanda denemesini sağlayacak bir özellik ekleyebilirim. Geri bildirim icin teşekkürler.

leyzr06

Üye
1 May 2016
59
0
Anladım. Şifre listesini bölerek yükleyebilirsin ya da programın fonksiyonunu değiştirmem lazım. Yüklerken aynı zamanda denemesini sağlayacak bir özellik ekleyebilirim. Geri bildirim icin teşekkürler.

Rica ederim. Bölerek yüklemek emin ol çok daha zorlu bir yol olabilir.
fakat güzel bir güncelleme ile hem şifreyi deneyip hem yükleme yapması mükemmel olur. bu aynı zamanda yüzde 50 bir vakit kazanımı demektir .

Teşekkürler ayrıca başarılar :)
:RpS_thumbup:

ByXen

Kıdemli Üye
26 Mar 2016
3,052
0
Denemek için 5-6 şifre yazdım gerçek şifreyide koydum ama kırılanlar yerine gelmedi nedeni nedir?

k3~

Özel Üye
5 Eki 2015
2,980
21
Rica ederim. Bölerek yüklemek emin ol çok daha zorlu bir yol olabilir.
fakat güzel bir güncelleme ile hem şifreyi deneyip hem yükleme yapması mükemmel olur. bu aynı zamanda yüzde 50 bir vakit kazanımı demektir .

Teşekkürler ayrıca başarılar :)
:RpS_thumbup:
Saolun. Fikriniz degerlendirilecek. :)

Denemek için 5-6 şifre yazdım gerçek şifreyide koydum ama kırılanlar yerine gelmedi nedeni nedir?
Facebook engel atmis olabilir. Pek cok kiside ayni sorun cikmis. Facebook cok buyuk bir site ve her gecen gun bu gibi programlarin sifre denemesini engellemek icin guvenlik aciklarini kapatiyorlar. O yuzden program bir sureden sonra calismamaya baslayacaktir dogal olarak. Ben bu programda bir nevi sifre denemesi yapmayi basarmistim. Ancak programin isleyisi hem benim programi kodlamama hem de facebook un sistemine bagli. Bu yuzden her zaman guncel bir program olmasi icin sık sık guncelleme getirecegim programa. Nedeni bunlar olabilir kardesim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.