Instagram mavi tik nasıl alınır?

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
Merhabalar istingramda mavi tik yapmak istiyorum ama bir türlü çözemedim bunu kesin sonuçlu olan bir yöntemi varmıdır ?

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
Merhaba @bebahto
Kaç takipçiniz var?
400 takipçim var ve takipçi ile alakası olmayan bir yolu var ama bir türlü bulamadım 0 takipçisi olan mavi tik olan hesabı gördüm şahit oldum 5 dk da mavi tik yaptı bir arkadaş çok şaşırdım büyük ihtimal açığını bulmuştur kullanıcı adını tek girerek 5 dk da yaptı çok ısrar ettim ama öğretmiyor

Son düzenleme:

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
mavi tikli hesapları çalıp sonra takipçisini siliyorlar oyüzden olabilir
Alakası yok mavi tik yapmadan önce hesabı bana gösterdi 5 dk sonra tekrar bak dedi bir baktım mavi tik olmuş böyle yapılması zor olan birşeyi 5 dk da yapması şaşırtıcı benim düşüncem açığını bulmuştur başka bir yolu
Bir uygulama vardı ugly bird gibi profilinizi mavi tikli gibi sadece uygulamanızda kendiniz görebiliyorsunuz sanırım sizi öyle kandırmış :)
Al sende bak bakalım varmı yokmu görünüyor hadi diyelim tek benim uygulamada mavi tik görünüyor ayarlanmış bide sen bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,881
434
85
u bilmiyorum maalesef
Alakası yok mavi tik yapmadan önce hesabı bana gösterdi 5 dk sonra tekrar bak dedi bir baktım mavi tik olmuş böyle yapılması zor olan birşeyi 5 dk da yapması şaşırtıcı benim düşüncem açığını bulmuştur başka bir yolu

Al sende bak bakalım varmı yokmu görünüyor hadi diyelim tek benim uygulamada mavi tik görünüyor ayarlanmış bide sen bak Www.instagram.com/leon.seidel
Birde buradan bak :)

Leon Seidel: Ünlü alman aktör. Çalınmış olan hesabı: @LeoN. Seidel.

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
Birde buradan bak :)

Leon Seidel: Ünlü alman aktör. Çalınmış olan hesabı: @LeoN. Seidel.
Ben yinede gece gündüz uğraşacağım bugüne kadar sanal ortamda kafaya neyi koydum ise halletim ve buldum inşallah bu konu ilede bir çözüm bulurum

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,881
434
85
u bilmiyorum maalesef
Ben yinede gece gündüz uğraşacağım bugüne kadar sanal ortamda kafaya neyi koydum ise halletim ve buldum inşallah bu konu ilede bir çözüm bulurum
Tabii ki başarmak kendi elinizde ancak bir başkasının sizi aldatıp karşısında sizi küçümsemesine izin vermeyiniz. Sanal ortamda sır yoktur, umarım isteğinizi son derecede hırs ile azim ile başarabilmeniz dileğimle.

'Rio

Katılımcı Üye
25 Haz 2021
567
150
C:\System32
Merhaba, böyle şeylerin bugu kesinlikle olamaz en az 100B takipçili hesap veya bolca haberlerde gözükmeniz gerekmektedir

Arkadaşınız da muhtemelen yüksek takipçili tikli hesap düşürüp takipçilerini silmiştir ^^

24 Haz 2021
145
22
33
aslında bi yolu var ama yakalnırsan sonu kötü biter olay şu bi ünlünün adına instagram hesabı açıcaksınız googleden araştırın instagram kullanmayan ünlülerden birini bulun ve fake tc yapın onun bilgisi ile ve mavi tik bölümüne atın 0 takipçi olsa bile mavi tik alabilirsin mavi tik alınca isim değişirsen tik gider bu arada ama o ünlü şikayetçi olabilir onun için riske gerek yok alan alıyor ama.

bebahto

Üye
11 Tem 2015
97
3
Aydın
aslında bi yolu var ama yakalnırsan sonu kötü biter olay şu bi ünlünün adına instagram hesabı açıcaksınız googleden araştırın instagram kullanmayan ünlülerden birini bulun ve fake tc yapın onun bilgisi ile ve mavi tik bölümüne atın 0 takipçi olsa bile mavi tik alabilirsin mavi tik alınca isim değişirsen tik gider bu arada ama o ünlü şikayetçi olabilir onun için riske gerek yok alan alıyor ama.
Ne olursa olsun er yada geç açığını bulacam gözümle şahit oldum 0 takipçisi olan hesabı mavi tik yapmadan 5 dk önce bana gösterdi ve 5 dk sonra tekrar bak dedi ve baktım mavi tik olmuş bu kadar hızlı bir şekilde olmasının tek anlamı açığını bulmuştur başka yolu yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.