ücretsiz kurslar 7 adet

9 Ara 2021
223
42
konu yanlış yerdeyse taşınsın lütfen , linke tıklayıp 1inci sayfada 6 adet, 2inci sayfada 1 adet ücretsiz kurs var üye olup kursları bedava hesabına ekleyin, üyelik için eposta kullanın , dogrulama kodu geliyor 5 6 hane kadar onaylayıp devam edin :)
Kurslar

K3D

Katılımcı Üye
1 Mar 2021
629
555
30
root
konu yanlış yerdeyse taşınsın lütfen , linke tıklayıp 1inci sayfada 6 adet, 2inci sayfada 1 adet ücretsiz kurs var üye olup kursları bedava hesabına ekleyin, üyelik için eposta kullanın , dogrulama kodu geliyor 5 6 hane kadar onaylayıp devam edin :)
Kurslar
Site bana hiç güvenilir gelmedi.

DeathViper

Katılımcı Üye
3 Şub 2022
455
190
🇹🇷ANITKABİR🇹🇷
Site bana hiç güvenilir gelmedi.
Virüs Total de tarattım temiz çıktı ama girip girmemek size kalmış
Kurslar
Biraz daha açık olursanız daha güzel olur
Ne kursu platform ne
Böyle çok şüpheli duruyor
Bende virüs var mı diye düşünmedim değil..

• Beğen
Tepkiler: K3D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.