Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordSUCCESS

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,346
619
MH 370
Hoşgeldin

Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.

matrotr

Yeni üye
14 Mar 2023
8
8
Hoşgeldin

Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim.
Hoş buldum, teşekkür ederim inceleyeceğim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kst132

Junior Hunter
12 Haz 2023
925
556
Merhaba ben Matro, forumda yeniyim. Network ve Yazılım ile aktif olarak ilgileniyorum. Umarım güzel anılar biriktirdiğim günlerim olur..

İyi çalışmalar dilerim herkese...
Merhaba hoş geldin kalıcı ve yapıcı olman dileğiyle. Forum kurallarını okuyarak başlayabilirsin.
İyi forumlar dilerim.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,878
1,229
Hoş geldin, başarılar dilerim.. Kendini geliştirmen dileği ile..

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,313
333
Merhaba ben Matro, forumda yeniyim. Network ve Yazılım ile aktif olarak ilgileniyorum. Umarım güzel anılar biriktirdiğim günlerim olur..

İyi çalışmalar dilerim herkese...
Bu profil fotoğraflı kişileri hiç gözüm tutmuyor neyse Hoş geldin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.