0x80042302 hatası

Silver Rookie

Yeni üye
8 Ocak 2017
35
0
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır şayet yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Nasıl bir konuyu doğru yere açılır emin değilim onuda öğretirseniz bir bilgi verirseniz sevinirim.

Bilgisayarımda sistem geri yükleme yapmaya çalışırken

Yedekleme uygulaması bir iç hata nedeniyle başlatılamadı:
Bir birim gölge kopyası hizmeti bileşeni beklenmedik hata ile karşılaştı.
Daha fazla bilgi için uygulamanın olay günlüğüne bakın. (0x80042302)

Evet arkdaşlar bu hata çıkıyor. Nedenini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Çözemedim gitti. Zaten hep ihtiyacımız olurken bir hata ile karşılaşırız. İhtiyacımız olduğunda hata çıkmazki çözümünü bulupta çözelim.
LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

Son düzenleme:

Silver Rookie

Yeni üye
8 Ocak 2017
35
0
Olmadı güncelleştirmeleride yükledim yine düzelmedi sorun aslında format atacam ama dosyaları falan yedeklemem lazım. Yedekleme olmasa atacam doğrudan.

Silver Rookie

Yeni üye
8 Ocak 2017
35
0
Zaten yedeklemek için yapmak istiyordum da işte yedekleyemiyorum bilgisayardan başka çarem yok artık taşınabilir belleklere yedeklemem lazım mecburen. Teşekkür ederim tekrardan.

Weastron

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
364
0
Sorun Geçdide Bide Ben Bişey Eklemek İstiyorum Beyler Hakops Keylogger Kullananlar Bilir Orda Hata Ver Seçeneğinde Böyle Bir Hata Vermekte Kurban cmd yi Açsın Görev Yönetcisini Açsın Yine Bu Hatayı Verir Çözümü İse Ağ İle Güvenli Modda Combo Fix Yada Esetle Tam Tarama Yapmak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.