0xc000007b hatası acil yardım

TheBigBoss

Üye
26 Ara 2015
174
0
Arkadaşlar geçenlerde bilgisayara virus bulaştı ve antivirus programı ile sildim.Sonra ****l Gear Solid 5 oyununu açtıkda 3dmgame.dll hatası aldım.Sonra o dll dosyasını system32-e atdıkdan sonra bu hatayla karşılaşdım.Youtube-da bakdım ne yaptıysam olmadı.Yardımcı olurmusunuz?

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Bir dll dosyasını yanlış yükledin, ya da bozuk, anlayacağın ortalık karışmış.
mesela 32bit için olan bir dll yi gidip 64bite kendince uyarlayıp system32 nin içine fırına verirsen (veya tam tersi) böyle hatalarla karşılaşabilirsin. Tekrar bi gözden geçirmelisin.

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
beyler bu problemin %1000 kesin çözümü var nereye açayım konuyu öyle 20-30 tane dll indir oraya buraya at aio run times kur uğraş onu sil bunu sil değil 5dklık iş konuyu nereye açıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.