1.5 milyon satoshi kazandım

IbyhackedI

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
295
0
23
Adana
Daha önce burda para kazanma böölümünde açılan bir konu vardı site fazla fazla veriyordu bende yaklaşık 1.5m kastım iyi para yapıyor.
buda ekran fotosu :
X6GG8O.png

ödeme kanıtı gelirkapısında baya vardı 1 00lerce kanıt vardı inş ödememi yaparlar coinbaseye falan çekicez tam anlamıyorum ömden yardım ebebilirmisiniz ;D

Son düzenleme:

genclife

Uzman üye
29 Tem 2017
1,517
1
Daha önce burda para kazanma böölümünde açılan bir konu vardı site fazla fazla veriyordu bende yaklaşık 1.5m kastım iyi para yapıyor.
buda ekran fotosu : [

ödeme kanıtı gelirkapısında baya vardı 1 00lerce kanıt vardı inş ödememi yaparlar coinbaseye falan çekicez tam anlamıyorum ömden yardım ebebilirmisiniz ;D
kolay siteyi ingilizce den türkçeye çevir cüzdanını yazıcan kimseden yardım alma sadece öneri dinle kazıklanırsın yoksa haberin olsun iyi kazançlar

IbyhackedI

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
295
0
23
Adana
Bu bug devam ediyor mu siteyi kullanıyodum 2 kere ödeme aldım coinbaseyr üye ol e posta adresini siteye yaz yeter

artık bitti bug 2 gün sürdü ben kastım

Site İsmini Atarmısınız Özelden ?

https://airdrips.com/#

Bu bug devam ediyor mu siteyi kullanıyodum 2 kere ödeme aldım coinbaseyr üye ol e posta adresini siteye yaz yeter

kardeş instagram yazsana
https://www.instagram.com/fpolaatt/

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.