1 Dolar ile .COM Alan Adı Alma/Depdip

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Alan adı (Domain) alacağımız şirket yıllardır dünya çapında bilinmiş ve herkesin kullandığı GoDaddy. Kullanmış olduğumuz yöntem tamamen yasal olup, herhangi bir yasa dışı faaliyet gerektirmemektedir.

YGeY9I.png

1 Dolar ile .COM Alan Adı Alma

1. Adım: Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK url'ye gidiyoruz.

DOemRb.png

5aE7rL.png

2. Adım: Daha sonra açılan sayfada alan adımızı arama bölümüne yazarak, sorgulama yapıyoruz. Sorgulama sonrası alan adımız boştaysa sepete ekleyerek ödeme işlemine geçebiliriz.

3g1vsP.png

5aE7rL.png

3. Adım: Ödeme sayfasına gittiğimizde alan adı fiyatının 23,98 € yani şuandaki kura göre 177,98 Türk Lirası olduğunu göreceksiniz.

slRxEl.png

5aE7rL.png

4. Adım: Yukarıdaki adımı tamamladığımıza göre fiyatın 1 dolar olacağını göreceğiz başarıyla ödememizi yapabilir ve alana adını tescilleyebiliriz.

Xm1zYf.png

5aE7rL.png

Ödeme işleminde herhangi bir ek indirim kodu kullanmanıza gerek yoktur. Yukarıdaki link ile giriş sağladığınızda otomatik 1 dolar yani şuandaki kur ile 7,39 Türk Lirasına alan adı alabiliyoruz.

ZV4kab.png

Alırken dikkat etmemiz gereken hususlar

• Her yeni bir alan adı satın alırken ip değiştiriniz.
  • Her yeni bir alan adı satın alırken hesap değiştiriniz. GoDaddy şirketinin yapmış olduğu bu indirim her hesap için 1 tane olarak tanımlanmaktadır. Aynı hesaptan birden fazla 1 dolar gibi bir ücretle alan adı satın almaya çalıştığınızda GoDaddy size 1 dolar yerine daha yüksek rakam çıkaracaktır.
  • Kullanmış olduğunuz kartı sisteme kayıt ederek, her müşteriye 1 adet alan adı vermektedir. Bizim buradaki uygulayacağımız method, sanal kartlar. Sanal kart sayesinde her defasında ucuz alan adı alabilmekteyiz.

5aE7rL.png

Sizde bu sayede 1 dolar gibi bir cüzi rakamla alan adı satın alabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Luwexigo

Uzman üye
9 Ara 2017
1,844
5
Güzel anlatım olmuş hocam eline sağlık fakat dolar değil euro sanırım

byMaRaQ

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
501
2
22
Uzaydan)
Bunu bekirtmeniz gerekiyor. Bı yolla alınan domenlerin önünüzdeki yıl arttırması çok pahalı oluyor

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Güzel anlatım olmuş hocam eline sağlık fakat dolar değil euro sanırım

Teşekkürler :)

Kampanya ne zamana kadar geçerli?

Yabancı kaynaklardan aldım şubat ayına kadar geçerli diye biliyorum. Sonuna kadar yani

CYDOMEUR1 koduda varmış ekliceksen

Üstekkiler yeterli ve artar :)

Müşterilerime tavsiye edecegim ellerinize saglik

Teşekkürler

Usta 1 promosyon kodunu bi kaç defa kullanabiliyormuyuz ?

Hayır kullanamıyorsunuz farklı siteler için kullanabiliyorsunuz.

Teşekkürler güzel bir yazı olmuş komutanım

Nedemek ben teşekkür ederim :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Teşekkürler :)

Nedemek ben teşekkür ederim :)

Öncelikle eline sağlık kardeşim güzel konu yalnız size şunu söylemek istiyorum domain alışverişi yapan bir kişi olarak Goddady şikayet bölümüne bir bakın derim. :)

İlk olarak benim şikayet ettiğim husus güvenlik açığı var otomatik ödeme talimatı ile ya sistem milleti soyuyor yada birileri sistemden kendine pay ediniyor :)

İkinci olarak domain süresi dolduktan sonra domaini çok üst düzey fiyatlara alırsınız aldığınız domaini Godaddy şirketi kendisi alıyor ve satılığa çıkarıyor yani domaini park ediyor diyelim ve 15 dolarlık domain oluyor size 30-35 dolar :)

Bunları göz önünde bulundurun domain alırken :)

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
psihsing icin domain alicaksaniz godaddy tavsiye etmem iptal ediyor cunki

Moderatör tarafında düzenlendi:

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Öncelikle eline sağlık kardeşim güzel konu yalnız size şunu söylemek istiyorum domain alışverişi yapan bir kişi olarak Goddady şikayet bölümüne bir bakın derim. :)

İlk olarak benim şikayet ettiğim husus güvenlik açığı var otomatik ödeme talimatı ile ya sistem milleti soyuyor yada birileri sistemden kendine pay ediniyor :)

İkinci olarak domain süresi dolduktan sonra domaini çok üst düzey fiyatlara alırsınız aldığınız domaini Godaddy şirketi kendisi alıyor ve satılığa çıkarıyor yani domaini park ediyor diyelim ve 15 dolarlık domain oluyor size 30-35 dolar :)

Bunları göz önünde bulundurun domain alırken :)

Tesekkür ederim :) aslında uzun zamandır goddady kullanmışlığım var ancak pek bir sıkıntıyla karşılaşmadım.

Thanks bro vrbrep1010102

teşekkürler :)

1 dolar 5 tl . Bu kadar taka tuka yerine goddady'den alın daha iyi.

kesinlike katılıyorum :)

mantıklı eline saglk dostum

nedemek ben teşekkür ederim

Depdip fake scriptlerde askiya aliniyormu? bu arada eline saglik

büyük ihtimalle alınıyor denemedim denemek gerek

psihsing icin domain alicaksaniz godaddy tavsiye etmem iptal ediyor cunki
Elinize saglik

tesekkürler

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground
Çoktan bilinen bir yöntem. Phishing için domainleri ertesi gün kitliyor. Elimde bir özel method var 2 günde yaklaşık 7bin dolarlık ürün satın aldım farklı farklı hesaplardan bu method ile. Fakat hesaplar ertesi gün kilitleniyor ne yazık ki. DOMAIN İÇİN kaliteli bir servis değil bence.

Pandaa

Uzman üye
6 Tem 2015
1,412
0
BuT4VB.gif

Merhaba arkadaşlar bugun sizlere sadece 1$ ile nasıl .COM alan adı alacağınız sizlere gösteceğim. Öncelikle bunlar için başlıca bazı indirim kuponları vardır. Bu indirim kuponları sayesinde 1 yıllık .COM alan adını sadece 1$'a sahip olabilirisiniz.

pQuoGm.png

Aşağıda belirteceğim kodların hepsi çalışmakta ve 1$'lık .COM alan adı kodlarıdır.

pQuoGm.png

GDD99com
CJCSIG99C
CJCHONEY99
cjccoup99
MMANUTS99
cjcgnc99
CJC99ZCOM1
CJCEB99
CJCSIGLERC
GOFDB190
CJCEB99
CJCSIGLERC
GOFDB190
cjctech99
CJCRMN99U
cjcrmnca99

pQuoGm.png

Peki bu kodları ne yapacağız ? Öncelikle en büyük domain servislerinden biri olan GoDaddy TR'de bu kodlarımızı kullanacağız sırasıyla öncelikle sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yapmak için TIKLAYINIZ

Yukarıda belirttiğim gibi sitenizin adını yazınız ve Arama tuşuna basınız.

dkI4o5.png

Gördüğünüz gibi "Evet ! Alan adınız kullanılabilir" demektedir. Bu bu alan adını başka bir sitenin kullanmadığı anlamına gelmektedir. İşlemimizi tamamlamak için sağ tarafta bulunan "Sepete Ekle" diyoruz.

35xXjC.png

Evet alan adımız eklendi ! Şimdi sağ üstte "Sepete Devam Et" diyiyoruz.

LN0U3n.png

Devam ettikten sonra karşımıza 4 adet seçenek gelecektir. Ek olarak masrafa geçmemek adına sırasıyla hangi alanları işaretlediysem orayı işaretleyin.

pQuoGm.png

TAHsUl.png

pQuoGm.png

9UV0Z3.png

pQuoGm.png

Y4zP9W.png

pQuoGm.png

MchukO.png

pQuoGm.png

"Bu seçeneklerle devam et" diyiyoruz ve karşımıza domainimizi kaç yıllığına alacağımız alım-satım arayüzü geliyor. Karşımıza gelen ekranda "Promosyon kodunuz mu var?" kısmına yukarıda belirttiğim kodların herhangi birini yazıyoruz. Yazdıktan sonra işlemlerimizi yapabiliriz ve sadece 1$'a aldığımız alan adının tadını çıkarabiliriz :)

jdHEaL.png

pQuoGm.png

4dHXCi.png

Konu icin tesekkurler , ama whois bilgilerini gizlemiyor onu da godaddy bize sunsaydi cok iyi olurdu , onu secince yine eski 10$ civarina geliyor , kotu durumu orda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.