1 Yıl ....

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Bu buradaki 1. yılım. Ben buraya "hack öğrenme" amacıyla kaydoldum. Hack öğrenince de burayı boşverip çıkacağımı sanmıştım. Ama öyle olmadı... Bilmiyordum burada kocaman bir ailem olacağını.

Grafik alanına yöneltti burası beni, kendimi grafik konusunda geliştirdim hatta grafik kulübü lideri oldum :) Kapanınca dergiye yöneldim.Dergi kulübüne girdim. İşte şimdiki haldeyim. :)

Bu 1 yılda benim yanımda olan;
CxFor
léonαrdo
Aspect's
CH4M3
CyberXhackk
'TÜRKÇÜ
M3m0ry
Kutalp
Efy
R4V3N
Kutalp
HACKERTHT
Ekstra olarak;
@Ƴαĸαмoz1Յ1Գ
DeneyimsizDenek
kenzai
Arsenik
ZoRRoKiN

çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Şöyle baktığımda listeye, hepsinin kaliteli insanlar olduğunu görüyorum. Bu yazıyı yazdıgın için herkesin ve kendi adıma tesekkur ediryorum. Sende benim yanımdaydın. Güzel insan..

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Onlar tanıdıkların, ama tanımadıkların olarak bizler de yardıma koşmaya hazır ve nazır bekliyoruz, aklında olsun.
Nice uzun yıllara.

Bir yardıma ihtiyacın olursa, buralarday(ım/ız)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.