10 Adet SQl Açıklı Site

CedkanBarlas

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
258
0
27
R:\Hacking
Kardeşim panele giremedim

Login
Admins

Panel taratması yaptığımda 2 adet panel tarzı yazılar buldum. Yazıları biraz kurcalarsan yada SQLMapten dosyaları taratıp paneli çekebilirsen Almanların işi tamamdır dostum. Hayırlı Forumlar...

Hatta shell yoluyla bağlı diğer sitelerde rahatlıkla çöker dostum. Biraz zorla sana zahmet :) Hayırlı Forumlar...

css4

Katılımcı Üye
1 Tem 2015
516
0
şu an pc ye format atmak ile uğraşmıyacaktım nerdeeeee

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
http://www.maxim-film.de Film sitesi ilgimi çekti bir uğraşıyım dedim. Buyrun

ID: admin
Şifre : $P$BkPj9nGepqMjgmGfpe27a4iS1CZArO.
Email : [email protected]

ID: administrator
Şifre : 4e80b9e65505269901fa222dc388799f
Email : admin@localhost

Herkes Allaha emanet kardeşlerim. Alman film sitesi :)

Artı olarak başkaları da var;

Login: xavier
Pass: $P$BvSFtpu998FL6QGzDt7qxSIjUkjbtd0

Login: en
Pass: $P$BxT0fyFpRkBnWQ7UgNAhgif2WDsTcX/

Edit:
Heritage Films International | Heritage HM

Login: admin
Pass: $P$9eEiVyXRJEif1ySEjMLSmssHAFexqB.

Wordpress (2.5+) Sanırım

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.