10gbit ethernet ne kadar güçlü

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
10gbit ethernet ne kadar güçlü Bir dos saldırısı yapabilir. Mesela Orta ve Daha ileri sitelerde etkisi olurmu Bazı Terör sitelerini kapatacağım bu yüzden soruyorum.

9 Ara 2017
214
0
Bursa
10Gbit mi ? :yaho1:yaho1:yaho1:RpS_scared::RpS_scared: Keske olsa alemde senden guclusu olmaz kardesım ddos konusunda ama ole kucuk yerlerde ts3 cs1.6 yoksa sıber savasta felan daha ıyılerı vardır ama yotuube gıbı yerlerde sana kafa tutan olmaz sonra wmware ıle lınux surumu kurup saldırı sc sı ıle sıtelerı rahatlıkla dusurursun :yaho1:yaho1

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
Buldum satın alacağım da sorayım dedim ayriyeten 1 gbit hatı olan da var yani 11 gbit bir hat ile saldırı yapicam

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
10 Gb/s Ethernet Verilen VDS Sunucu Alıcaksınız Galiba.
Peşin Peşin Söyleyeyim,Hiç Bir Şirket Bu Kadar Hızı Size Vermez. Maksimum 1 Gb/s Hız Alabilirsiniz.
Bu Arada Sadece Hız Yeterli Değil, Güçlü Bir Programada İhtiyacın var.
Forumları Gez,Bulursan P*rn Sitelerinde Denemeyi Unutma :)
iyi Forumlar...

9 Ara 2017
214
0
Bursa
10 Gb/s Ethernet Verilen VDS Sunucu Alıcaksınız Galiba.
Peşin Peşin Söyleyeyim,Hiç Bir Şirket Bu Kadar Hızı Size Vermez. Maksimum 1 Gb/s Hız Alabilirsiniz.
Bu Arada Sadece Hız Yeterli Değil, Güçlü Bir Programada İhtiyacın var.
Forumları Gez,Bulursan P*rn Sitelerinde Denemeyi Unutma :)
iyi Forumlar...

O sıkıntı degıl yaw SSA script ile bi vurdunmu dayanamaz :D

BY M4SS4CRe

Katılımcı Üye
15 Eki 2014
374
1
30
VDS değil Vps alacağım ve yetkililer ile konuştum Onayladılar 10 gbit hızı .Küçük bir Sunucu satan site değil Kaliteli Ve nam yapmış bir site :)

Rap2004

Üye
6 Ağu 2015
207
0
39
alacağın site saldırı çıkışlımı saldırı çıkışlımı eğer saldırı çıkışlı değilse paran boşa gider vds ni kapatırlar eğer saldırı çıkışlıysa elimde çok güçlü scriptler var verebilirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.