Çözüldü 127.0.0.1 : Hatası - Kendi Web Siteme Giremiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mykerim

Üye
29 Ocak 2012
86
5
Antalya
127.0.0.1 : Hatası - Kendi Web Siteme Giremiyorum.
cennethalki.net diye bir sitem var . seo yapayım derken bazı toplu backlink veren sitelere üye oldum. bu gün akşam saatlerinde durmadan siteme yorum yapılıyordu. saatte 5000 kadar aynı başlık adı altında sürekli yorum yapılıyordu aradan geçen zamanda ne olduysa site adımı aramaya giriyorum . Sonuç: 127.0.0.1 : Hatası - Kendi Web Siteme Giremiyorum.
Bu sorun düzelirmi yoksa yapabileceğim bir şey varmı. siteme ne olmuş olabilir.

ODnlRQ.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

mykerim

Üye
29 Ocak 2012
86
5
Antalya
Servis Mail Gönderdi. İHS 'den almıştım hostingi MESAJ : Merhaba,

Web sitenizin yoğun kaynak tüketimi neticesinde sunucu servisler standartlarının altına düşmesine yol açmaktadır. Sunucu üzerinde bulunan diğer web sitelerinin selayeti için web siteniz duraklatılmıştır. Web sitenizde bulunan yoğun kaynak tüketim durumu sonlandığında servisleriniz yeniden aktif duruma getirilebilecektir.

Konu Çözümlendi Bu Konu Artık Topic Nasıl Siliniyor konu

Moderatör tarafında düzenlendi:

KorkmazBeY

Uzman üye
19 Nis 2016
1,191
0
30
Fazla yüklenme İçerik yükleyerek googlede sıralamaya sokabilirsin.
10 gün önce açtığım sitem belirli kelimelerde il 30. sıraya soktum yani içerik önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.