13. Ayet Mucizesi

ExeOweR

Anka Emektar
5 Mar 2012
3,376
993
exe.php
Merhaba Sevgili Kardeşlerim

Hepimizin bildiği gibi batılılarda yani kafirlerde Yahudi ve hristiyanlar dahil 13 sayı uğursuzdur… peki neden?

Hepsinin kendi dinlerine göre 13 sayısında bir takım uğursuzluklar olmuştur

Peki islamdaki 13 mucizeleri nelerdir?

kuran’da 13 numaralı ayetlere sahip sureler’in hepsinde

-allah’ın gücüne
-her şeyden haberdar olmasına değinilmiş
-kafirlerin yaptıkları veya günahkarların yaptığı hataları ve bunların
Nasıl mükafatlandıracakları
-allah’ın geçmişi ve geleceği bilmesine
-kendine karşı gelen kavimleri nasıl helak ettiği
-yaratma sanatına
-iyi olanların yaptıkları karşısında nasıl mukaafatlandıracağı
- ve daha bir çok şeye 13ayetlerde işaret edilmiş ve değinilmiştir…
Not : ben sadece bunlara 13ayetlerde değinilmiştir demiyorum 13ayetler bunlar anlatılıyor diyorum…

- ve son olarak peygamberimizin doğum tarihini topladığımız zaman bakın ne sonuç çıkıyor?

571=5+7+1 =13 sayısı çıkıyor…

Roma imparatorluğunun tamamen sona ermesi 1453= 1+4+5+3 = 13

Kafirler acaba hep bu mucizelerden dolayımı 13 sayısını sevmiyorlar…

Lütfen 13 sayısını uğursuzluk olarak kabul etmeyin……

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.