~ 14 Site Hacked ~

kahraman66

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
275
0
wayyyy be bişi sorcam benim bi arkadasımı dolandırdılarda 600 tlsini aldılar adamların oyununda edit alıcakmıs 120 bin e.p alıcaklıymıs o siteyi nasıl hackleye bilirim ben

Aithusa

Üye
25 Haz 2012
66
0
eline sağlık
da bu forumda uzun zamandır geziyorum hiç birşey öğrenemedim biraz yardımcı olurmusunuz
ararsan bulursun demeyin buluyorum belki ama anlayamıyorum çok karışık anlatıyolar sanki bizde onlar gibi biliyormuşuz gibi anlattıkalrı için anlayamıyoruz

bizim bilmediğimizi bilmedikleri için kendilerine göre anlatıyorlar lütfen yardım istiyorum

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
eline sağlık
da bu forumda uzun zamandır geziyorum hiç birşey öğrenemedim biraz yardımcı olurmusunuz
ararsan bulursun demeyin buluyorum belki ama anlayamıyorum çok karışık anlatıyolar sanki bizde onlar gibi biliyormuşuz gibi anlattıkalrı için anlayamıyoruz

bizim bilmediğimizi bilmedikleri için kendilerine göre anlatıyorlar lütfen yardım istiyorum

En yakın zamanda hem THT hemde Deface team olarak bir hack eğitim seti hazırlamayı planlıyoruz o zaman kadar bir kaç bilgi bulduğumda anlayacağınız şekilde duvarınıza linklerini bırakırım.

kahraman66

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
275
0
şimdi post kasmak için gibi görünücekte ben üye oldugum andan beri(3gün) ögren meye calısıyorum daha suana kadar cok basıt bi site hacklemeyi yapabildim :) CloundSand kardesim seni en kısa zamanda rahasız edecem (bana verdiğin linklerin anlatımı için) ama programların kullanımlarını resimli anlatım olarak yaparlarsa herkes anlaya bilir bence...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.