1733 , koxp , Ölümsüzlük , 5 li ok

memonyak

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
273
1
KarşıYaka
arkadaşım konuyu yanlış yere açmıssın konunun yerı knıght onlıne oyunlar bolumudur.Bide bu koxp ' a falan gerek yok oyunu 5 yıl oynadım kopx kullanmadan kastım, koxp cogaldıkca oyunun zevkı kalmadı bıraktım, bunlar ıcın bosuna oynamayın emek hırsızlıgıdır ;)

frankless

Yeni üye
16 May 2009
1
0
indiriorum eğer virüslüysehayır duolarımı eksik etmiycem büyüh ihtimal virüslüdür herkes olmuş şerefsiz

M

myworld1328

Ziyaretçi
ya bende önceki sürümü vardı yeni patch çıkınca gitti o yenisini arıyodum ve buldum çok ty

edit: Arkadaş indirmeyin truva atı var ...

Son düzenleme:

dom

Üye
23 Şub 2009
125
0
arkadaşım verdığını kullanınca ban yersın kullandım nicke ban atıor gerçi ben turkhackteam.net ten bile ban yemış biriyim ama:):):)

gngr82

Yeni üye
16 May 2009
1
0
arkadaslar kesinlikle indirmeyin.truva ati var.yani viruslu.bu sitedeye daha ugramam...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.