18 mart için basın

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Beni site banladı girmeye çalışınca birisi şunun resmini çeksede bana gösterse olurmu göremiyorum index mindex napmışlar onuda bilmiyorum

figuran

Üye
9 Eki 2013
177
0
başka siteden gelip bu sitedeki paylaşılmış sitelere index basıp zone alıyolar rezillik

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Osmali Timin İsmini Kullanmış Bir Kaç Şereften Yoksun İnsan.
Osmanli hack timi tanıdığım ve sevdiğim abilerim kapattı tekrar açılmaya çalışıldı bu sefer açtıkları siteyi kapattık lütfen Osmanli Timin Emeklerine Oturmayın Osmanli Timin Kurucusu İbramow abimdir lütfen emeklere oturmayın.!

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0
Osmali Timin İsmini Kullanmış Bir Kaç Şereften Yoksun İnsan.
Osmanli hack timi tanıdığım ve sevdiğim abilerim kapattı tekrar açılmaya çalışıldı bu sefer açtıkları siteyi kapattık lütfen Osmanli Timin Emeklerine Oturmayın Osmanli Timin Kurucusu İbramow abimdir lütfen emeklere oturmayın.!
Okadarını bilmem ama ortalıkta kendilerini osmanlı tim diye tanımlamış lamerler gezmekte.Neyse ben zaten Alcatraz' abiye bildirdim.O gereğini yapar...

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,873
Yazı ekleme penceresinden index basmaya çalışan adamlar hack timi kurmuş dahada birşey demiyorum :)

UsturaHacker

Uzman üye
19 Haz 2013
1,056
1
Nereye...
Yazı ekleme penceresinden index basmaya çalışan adamlar hack timi kurmuş dahada birşey demiyorum :)

İndexi basanlar Osmanli Hack Team değiller.
Osmanli Hack Timinin Kurucusu Şuan Özel bir rütbede Görev Yapmaktadır Kendisini Abim Gibi Severim.
İndex basmaya çalışanlar osmanli hack teamın emeklerine oturmak isteyenler zaten osmanli hack team araştırırsan onların öyle bir tim olmadığını anlarsın.

Tim üstadlarım tarafından yani kurucuları tarafından kapatıldı tekrar açmalarınada niyetleri yok.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.