+18 site açmak sorun çıkartır mı?

Beloste

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
272
2
TÜRKİYE
Merhaba, arkadaşlar aklıma takılan bir şey vardı sizlerle paylaşmak istedim. Bu +18 siteleri ölümüne reklam basıyorlar ve bence günde binlerce insan giriyor bunların kazancının çok fazla olduğunu düşünüyorum. İfşa siteleri değil de bu işi meslek halinde yapan starların videosunu site kurup paylaşsak ne olur? Yapanlar var üstelik sitelere vpn olmadan giriliyor ne kadar yasal veya her hangi bir cezai işlemi var mı varsa nasıl korunabiliriz. Çok uzun zamandır forma girmiyordum hem sohbet amaçlı hem de aklımda ki şu sorulara cevap verirseniz sevinirim :coffee:

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4$A

Uzman üye
13 Tem 2021
1,489
2,826
23
";-alert(1)-//
Yakalanmadığın sürece her suç legaldir. Ayrıca evet o tarz videoları link kısaltma servisini kullanıp ayda 5-100k arası kazanan çok var. Ülkemiz deki genel durum göz önüne alındığında kitle toplamanda çok zor olmayacaktır.

Beloste

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
272
2
TÜRKİYE
Yakalanmadığın sürece her suç legaldir. Ayrıca evet o tarz videoları link kısaltma servisini kullanıp ayda 5-100k arası kazanan çok var. Ülkemiz deki genel durum göz önüne alındığında kitle toplamanda çok zor olmayacaktır.
Bende öyle düşünüyorum birde sitelere baktığımda her hangi yere tıklasan bile yan sekmelerden, sitenin kendi içinden tonlarca reklam çıkıyor aklımdaki şey daha düzgün bir site kurup p****h*b.com sitesinden direkt 1080pHD şekilde kaliteli videolara yapay zeka ile alt yazı ekleyip daha az reklamlı daha orijinal bir site kurmak düzenli paylaşımlar kolay arayüz bolca seçenek fakat sitenin kurulumundan tut ödeme almasına kadar nasıl yaparım bilmiyorum ( güvenlik açısından ) konu açma sebebim bu ve yakayı ele verirsek sonuçları ne kadar büyük olur.. Veya Yurtdışından ya da her hangi şekilde teliflenip döviz üzerinden ceza öder miyim

reqz

Üye
26 Ağu 2023
61
27
Software
Merhaba, arkadaşlar aklıma takılan bir şey vardı sizlerle paylaşmak istedim. Bu +18 siteleri ölümüne reklam basıyorlar ve bence günde binlerce insan giriyor bunların kazancının çok fazla olduğunu düşünüyorum. İfşa siteleri değil de bu işi meslek halinde yapan starların videosunu site kurup paylaşsak ne olur? Yapanlar var üstelik sitelere vpn olmadan giriliyor ne kadar yasal veya her hangi bir cezai işlemi var mı varsa nasıl korunabiliriz. Çok uzun zamandır forma girmiyordum hem sohbet amaçlı hem de aklımda ki şu sorulara cevap verirseniz sevinirim :coffee:
yazılım bilginin de olması gerekiyor iyi yazılımcıysan kendi basına yaparsın ama bilmiyorsan zor olur

roottnc

Yeni üye
15 Eyl 2018
6
1
Önce offshore bir sunucu alıyorsun sonra domain. Ardından amp satın alıyorsun tadaaa tib sorununu böylece çözdün insanlar artık rahatça sitene erişebilecek ancak tek şartla google üzerinden. P**** sektöründe dönen seo olayının haddi hesabı yok inanılmaz büyük bir seo bilgisi ek olarak link alman gerekeceği için bütçesi gerekiyor. Olay videoyu indirip altyazı eklemek değil. Olay ziyaretçiye sahip olabilmek

Beloste

Katılımcı Üye
13 Ara 2015
272
2
TÜRKİYE
yazılım bilginin de olması gerekiyor iyi yazılımcıysan kendi basına yaparsın ama bilmiyorsan zor olur
Önce offshore bir sunucu alıyorsun sonra domain. Ardından amp satın alıyorsun tadaaa tib sorununu böylece çözdün insanlar artık rahatça sitene erişebilecek ancak tek şartla google üzerinden. P**** sektöründe dönen seo olayının haddi hesabı yok inanılmaz büyük bir seo bilgisi ek olarak link alman gerekeceği için bütçesi gerekiyor. Olay videoyu indirip altyazı eklemek değil. Olay ziyaretçiye sahip olabilmek
Şimdi offshore sunucu için böyle bir şey buldum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum konu hakkında çok bilgim yok ama amp dediğiniz şeyi bulamadım girdiğim sitelerde 420 tl vs. yazıyordu yani hepsi için 1.000 tl falan gitse bir şey değil seo olayını da twitterden kasabilirim diye düşündüm
trubvip.PNG

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.