19 Mayıs Gençlik Yürüyüşümüz (2015)

uzumdodo

Üye
23 Nis 2014
159
0
19 Mayıs Gençlik Yürüyüşümüz (2015 - 2017)

Arkadaşlar geçen yıl 16 yaşımdayken toplayabildiğim kadar Cumhuriyetçi arkadaşlarımla böyle birşey gerçekleştirdik. Gençliğe Hitabe'yi okuyan benim. İlk yaptığımız yürüyüşümüz olduğu için heyecandan olsa gerek yerimde duramayıp sağa sola yürümüşüm. Gençliğe hitabeyi kağıttan okudum çünkü unutmayı veya karıştırmayı göze alamadım. Yorumlarınız nedir ? İstanbulda Oturan arkadaşlar birdaha böyle birşey yapsak katılırlar mı? Gördüğünüz gibi katılım çok az hemde çok. M.Kemal gençliği böyle olmamalı! Yorumlarınız benim için önemli. Hatalarımız varsa affola :)

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HZqSp_ILI2U[/ame]

2015'te yaptığımız gibi yine yaptık. Sayımız azcık da olsa arttı bu bile mutlu edici bir şey.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BFBF36eSXeA&spfreload=10[/ame]

Son düzenleme:

uzumdodo

Üye
23 Nis 2014
159
0
teşekkür ederim, 2017 de umarım senide aramızda görürüz :)

uzumdodo

Üye
23 Nis 2014
159
0
haklısın kardeşim fakat orada Gençliğe Hitabeyi okuduk ve orada derki İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bizde içimizde bulunduğumuz durumu düşünmeden Cumhuriyet'i ve değerlerini korumak için vazifeye atılacağız. Bunu ben yapamam. Sen yapamazsın. Ama BİZ yapabiliriz :) Ölmek var dönmek yok.

ByHarst

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
728
0
Kepler-452b
haklısın kardeşim fakat orada Gençliğe Hitabeyi okuduk ve orada derki İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bizde içimizde bulunduğumuz durumu düşünmeden Cumhuriyet'i ve değerlerini korumak için vazifeye atılacağız. Bunu ben yapamam. Sen yapamazsın. Ama BİZ yapabiliriz :) Ölmek var dönmek yok.

Aynen Öyle Kardeşim Andimizi Kaldirtan Atatürkümüzü gençlerden uzaklaştıran kötü gösteren şerefizlerin sonu gelicek!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.