198.168.1.1 e nasıl giriş yaparım

brkdmrkl60

Üye
12 May 2014
98
0
198.168.1.1 adresine giriş yapamıyorum modeme res at demeyin modem bende değil dumpperle giriyorum 198.168.1.1 e nasıl giriş yaparım cmd den falan komut varmı modem res için yardım pls.

Dexter33

Katılımcı Üye
16 Tem 2014
765
0
mozeilladan dene bendede bir ara oluyordu net varken modem arayüzüne erişemiyodun nette erişim gidince girebiliyodum , ama sen şimdide mozilladan girmeyi, dene bende giriyordu iyi forumlar

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
198.168.1.1 adresine giriş yapamıyorum modeme res at demeyin modem bende değil dumpperle giriyorum 198.168.1.1 e nasıl giriş yaparım cmd den falan komut varmı modem res için yardım pls.

CMD ye gir önce bi öğren ağ geçidini.

CMD ye girdikten sonra ipconfig yaz entere bas gelen yerde Varsayılan ağ geçidi vardır.
Bunu web tarayıcısına yaz sonra entere bas ve gelen yerden modem arayüz şifresini gir.

Bi taraftan da googleyi aç modemin markasını yaz o modemin arayüz şifrelerini bul ve tek tek dene.
Genelde admin admin olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.