2.1 BTC Ödüllü Bulmaca

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0
Merhabalar
Phemex isimli borsa reklam kampanyası için içerisinde 2.1 BTC bulunan adresi paylaştıkları şu resimin içerisine gizlemişler. 2 saattir kafayı taktım ama olacağı yok belki benden akıllı birileri çıkar :) Buradan da paylaşayım istedim.

Buyurun Resim ;

XbO683.jpg

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0
Bişey göremedim fazla kafaya takmamak lazım sinir bozucu ...

Valla acayip sinirim bozuldu :D Ben şöyle bir aşama kaydettim ancak aşama sayılmaz direk yön tarifi :D

Sakoshi amcamızın kafasının sol üstünde yazan yazı : ilk 21 adım "e" sayısının ardaşık asal basamaklarından oluşuyor diyor. e sayısından ardaşık 21 adet asal sayı alıyoruz ama sonrası yok :D

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Valla acayip sinirim bozuldu :D Ben şöyle bir aşama kaydettim ancak aşama sayılmaz direk yön tarifi :D

Sakoshi amcamızın kafasının sol üstünde yazan yazı : ilk 21 adım "e" sayısının ardaşık asal basamaklarından oluşuyor diyor. e sayısından ardaşık 21 adet asal sayı alıyoruz ama sonrası yok :D

Ben başka birşey düşündüm resimi orjinal adresinden indirsek incelesek görsellik olarak değilde başka birşey çıkarmı acaba diyorum ...

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0

Ben başka birşey düşündüm resimi orjinal adresinden indirsek incelesek görsellik olarak değilde başka birşey çıkarmı acaba diyorum ...

Orjinal adresi Phemex borsasının twetter hesabı buyrunuz ; https://twitter.com/Phemex_official/status/1217808220703473664

Elbette potansiyel var ama şöyle bir durum var burası bir borsa hedef kitlesi içerisinde programcı ya da kriptoloji ile uğraşmayanlar da bulunuyor. Yani demek istediğim direk ctf işlemi gibi değildir diye tahmin ediyorum. Ama genede ihtimal yok değil tabi :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.