2 haftada c öğrenebilir miyim?

23 Eyl 2016
106
0
bulunamadı
Konu başlıktaki gibidir 2 hafta içinde günde yaklaşık yarım saat vaktim var 2 haftada c ögrenebilir miyim? Python 2.7 biliyorum yani programlama mantığına hakimim acaba 2 haftada c öğrenebilir miyim?

RaSGooL

Yeni üye
31 Mar 2019
24
2
Ankara
Öğrenemezsin. Günde yarım saat , 2 haftada 7 saat yapar. Biz okulda 1 dönem boyunca öğreniyoruz sen 7 saatte mi öğreneceksin. Yanlış anlama ama günde en az 4-5 saatini ayırırsan olabilir.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,

C programlama dilini 2 haftada öğrenebilmek için saatlerce eğitim videolarını izleyerek çalışma yapmalısınız. Yemek yemeye, hatta uyumaya bile vaktiniz olmaya bilir. Ama gerçekten hevesliyseniz 1 aya öğrenebilirsiniz.

"Tranquila

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,973
3
6
Trabzon
Merhabalar,
bu dediğiniz biraz zor olur malum 7 saat nedirki
1 gün ayırsan dahi öğrenmen çok zor 1 günde neler yapabilirsinki
ama azmin varsa bir dene biraz öğreneceksindir.

Ranger_THT

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
261
10
/etc/shadow
Merhabalar. Temel konulara biraz sahip olabilirsiniz. Ama 2 hafta içinde 30 dk çalışma ile biraz zor :)
30 dk yerine 3,4 belki de 5 saat çalışma ile belki yol kat edebilirsiniz.

//İyi Çalışmalar.

Bertuğ Kağan

Uzman üye
23 Eki 2015
1,872
1
sanal tomb
Al bunu oku

Önce bu kitabı oku sonra 2-3 saat daha az uyu ve c diline başla yoksa pedalı atmış biskilet gibi boşa pedal çevirirsin, ilerleyemezsin :eek:pcuk :eek:pcuk :eek:pcuk
Hadi canım :rolleyes:

Son düzenleme:

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
2 Hafta İçerisinde "C" Öğrenmeniz Çok Zor Özellikle Sadece Günde 30 Dakika Harcayarak Neredeyse İmkansız.
İnsanlar Bir Yazılım Dilini Öğrenebilmek İçin Aylarını,Yıllarını Harcıyor.

anCula

Yeni üye
11 Ağu 2018
19
0
22
Bunu yapmak çok zor, bu şekilde öğrenmen için çok zeki olman benim tavsiyemse sadece youtube'dan değil udemy gibi sitelerden ders satın alman lazım günde en az 2 saat verimli bir şekilde çalışırsan 4ayda ortalama bir şekilde öğrenebilirsin iyi çalışmalar

anCula

Yeni üye
11 Ağu 2018
19
0
22
Bu şekilde öğrenme Çok zor öğrenmen için çok zeki olman lazım benim tavsiyemse sadece youtube'dan değil udemy gibi sitelerden ders satın alman lazım günde en az 2 saat verimli bir şekilde çalışırsan 5 ayda ortalama bir şekilde öğrenebilirsin.. iyi çalışmalar !

Geat

Yeni üye
5 Haz 2016
49
1
kimseye bakma sen rahatlıkla temel öğrenirsin zaten python biliyorsan temelini bilirsin c'nin sadece dilin rulelarını v.s öğrenirsin temel seviyede olsa program yazarsın cde şu yorum yazanların çoğu youtube HTML dersleri yazan kişilerdir eminim bozma kafanı devam et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.