2 Laptop Arasında Kaldım Yardım

'Albatros

Junior Hunter
7 Mar 2023
1,345
851
anka.html
Bunu alman en mantıklısı olacaktır:

peki victus çok ısınıyor deniyor doğru mu
Genel bir sorun ise soğutucu kullanabilirsin lakin şöyle bir sorunda var her firmada birkaç sıkıntılı cihaz olabilir. Araştırmak lazım genel bir sorunmu yoksa birkaç kişinin etkilendiği bir sorunmu.

Odd2

Yeni üye
12 Eyl 2022
49
3
Bunu alman en mantıklısı olacaktır:

Genel bir sorun ise soğutucu kullanabilirsin lakin şöyle bir sorunda var her firmada birkaç sıkıntılı cihaz olabilir. Araştırmak lazım genel bir sorunmu yoksa birkaç kişinin etkilendiği bir sorunmu.
Peki teşekkür ederim son olarak uzun ömürlü olur mu daha önce dizüstü almadım

normalinden fazla mı acaba bir ikii yerde görmüştüm de

'Albatros

Junior Hunter
7 Mar 2023
1,345
851
anka.html
Peki teşekkür ederim son olarak uzun ömürlü olur mu daha önce dizüstü almadım
araştırmak lazım kendim daha önce dizüstü kullanmadığım için net bir fikir önerisi yapamam
ancak size şunu demeliyim; o fiyata 4060 sistem dizilebilir eğer laptop kullanmak zorunda değilseniz en mantıklı seçim hazır sistem almak veya sistem toplamak.

Odd2

Yeni üye
12 Eyl 2022
49
3
araştırmak lazım kendim daha önce dizüstü kullanmadığım için net bir fikir önerisi yapamam
ancak size şunu demeliyim; o fiyata 4060 sistem dizilebilir eğer laptop kullanmak zorunda değilseniz en mantıklı seçim hazır sistem almak veya sistem toplamak.
okul olduğu için laptop mantıklı ama olmasaydı sistem toplardım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.