20 saniyede bir hatirlatsin

Byyaraliqrall

Katılımcı Üye
18 Tem 2015
420
0
selam. benim beynimde anemi var surekli birseyleri unutmama neden oluyor. bu yuzden bilgisayarda 20 saniye arayla sinyal sesi veren turden bir programa ihtiyacim var. googledan bulamadim aradigim seyi sizin varmi bildiginiz ?

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
selam. benim beynimde anemi var surekli birseyleri unutmama neden oluyor. bu yuzden bilgisayarda 20 saniye arayla sinyal sesi veren turden bir programa ihtiyacim var. googledan bulamadim aradigim seyi sizin varmi bildiginiz ?

Merhaba, uygulama mağazasından hatırlacı adında uygulamalar aratarak size sürekli hatırlatma yapabilecek bir uygulama bulabilirsiniz çoğu offline kullanıma uygun olacaktır. İyi forumlar.. :mahcup:

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Arduino ile kendin yapabilirsin eğer malzemen varsa sana tek gerekli olan bir buzzer 2 jumper kablo ve bir arduino bide c dilini bilmiyorsan opsiyonel mblock buzzerin 2 kutbu vardır gnd ve 2.3v(yanlış hatirlamiyorsam)
2.3v yerine yani artıya ardunino üzerindeki herhangi bir dijital çıkışa bağlarsın gnd yani eksiyide arduino üzerindeki herhangi bir gnd hattına bağlarsin mblock ile şu sekilde bir algoritma yaparsın"sürekli tekrarla 19saniye bekle 2 saniye buzzerin olduğu dijital pine enerji ver" bilgisayardan ziyade bu yaptığın projeyi heryere taşıyabilirsin

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Scoz1q.png

https://www3.zippyshare.com/v/6H0C56Wu/file.html
https://www.virustotal.com/gui/file...ba2299eb0c0744270952f57f5ca5703e892/detection

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.