250-300 TL anakart tavsiyesi

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
Arkadaşlar selamlar. Bilgisayarımda anakart konusunda bir sorun var ve yenisini almalıyım. Fakat hangi model alacagımdan kararsızım. DDR3 RAM ve FX işlemcili uyumlu bir anakart lazım. (4 RAM slotlu olursa daha iyi olur).
Not: 250-300'e kadar bütçem var.
Tavsiyelerinizi bekliyorum:)
Sistemim;
Ram: 4x2 = 8GB
Ekran kartı: RX 570
İşlemci: FX-8320
Power supply: Everest 500w
ESKİ ANAKART'IM: gigabyte ga-970a-ds3

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
248
İstanbul

AtakanUsta

Üye
16 Nis 2019
152
0
Pardon dostum ona dikkat etmemişim o zaman şuna bir bak derim.

ek olarak 300tl'ye alacağın anakart çok sağlam olmaz ek olarak malumun dolar da arttı bu sağlamdır,buna da bakabilirsin.

Gönderdiğiniz anakart'ın soketi: 1150. Fx işlemciler 1150 soketine uyuyor mu? Tam bilmiyorum. Bildiğim kadarıyla am3+ lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.