276 Adet IDoser DRG Doz Arşivi ve 12 Adet Türk Yapımı Doz !

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
Merhaba bunları iOS icinde nasıl dinleyebilirim bilginiz varmı ?

Merhabalar, şuan için IOS sürümü Binaural Player bulunmamaktadır. Tek çözüm dozları, program (IDoser 5 Premium) vasıtasıyla MP3'e çevirerek telefonunuza aktarmaktır.

hoca su dose yı modarate yapsak?

Hangi dozu hocam ? Bir de şu var hocam frekanslar, frekans (hz) aralığında ki geçiş kurallarına göre düzenlenip, seviyeleri Moderate.....VeryStrong olarak nitelendiriliyor yani kafaya göre yazılmıyor ama dozlara alıştıysanız bu seviyeler sizi etkilemez hocam.

Telofona nasil indirip dinliycez?

Buradaki konuma göz atabilirsiniz.

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Merhabalar, şuan için IOS sürümü Binaural Player bulunmamaktadır. Tek çözüm dozları, program (IDoser 5 Premium) vasıtasıyla MP3'e çevirerek telefonunuza aktarmaktır.

Hangi dozu hocam ? Bir de şu var hocam frekanslar, frekans (hz) aralığında ki geçiş kurallarına göre düzenlenip, seviyeleri Moderate.....VeryStrong olarak nitelendiriliyor yani kafaya göre yazılmıyor ama dozlara alıştıysanız bu seviyeler sizi etkilemez hocam.

Buradaki konuma göz atabilirsiniz.

hocam sımdı ben sızın dozu dınledım baslarda coj ıyıdı beynıde bırseyler degıstıgını hıssedıyordum aa sonrakı bır frekans degısıklıgı oldu galıba onda beynımde hıc degıısklık olmadı ve dınleeye basladıgımda neysem o oldum sadece beynımde bıraz zomlomalar var. bunun sebebı dosu dınlerken sonlara dogru neredeye uyuyacak lmammı yoksa az doz dınlememmı ( su ana kadar 7 kez falan dınlemısımdır)?

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
hocam sımdı ben sızın dozu dınledım baslarda coj ıyıdı beynıde bırseyler degıstıgını hıssedıyordum aa sonrakı bır frekans degısıklıgı oldu galıba onda beynımde hıc degıısklık olmadı ve dınleeye basladıgımda neysem o oldum sadece beynımde bıraz zomlomalar var. bunun sebebı dosu dınlerken sonlara dogru neredeye uyuyacak lmammı yoksa az doz dınlememmı ( su ana kadar 7 kez falan dınlemısımdır)?

Hangi doz hocam ?

Eğer ProcessorQH' den bahsediyorsanız, son 3 dakikalık kısım ' 300.3.4 > 120+1.2 ' frekansa geçiş yapıyor. Bunun sebebi Quick Hit olmasıyla alakalıdır. Bilimsel sebebi ise, son aşama da kişiyi delta pozisyonuna sokmaktır. Yan etki olarak uyku yapabilir çünkü konsantre frekansından delta frekansına geçiş uygulandığı için zihin de değişiklikler meydana gelir. Uyku yapmasının başlıca sebepleri aslında dozun başların da zihin temizlemesi ve sonrasın da (Quick Hit) olduğu için hızlı bir şekilde konsantre ve delta seviyelerine eriştirmesidir. (Zihin Temizlik > Odaklanma > Konsantre > Delta)

Hocam elinize sağlık :)

Güle güle kullanın efendim.

Son düzenleme:

Sterpike

Yeni üye
11 Haz 2019
44
0
Selam hocam, buradaki linkte zararları ve ne işe yaradığıyla ilgili geniş kapsamlı bir bilgilendirme yaptım. İncelemenizi tavsiye ederim. Hayırlı akşamlar.

asıl sormak istediğim 10 20 saniye kadar dinleyip kapattım içimde değişik bir his oldu 10 sn ye kadar o sesler kulağımda çınladı bian moda girdim :D sizce bu o dinlediğim dozun gücüne inandığımdanmıdır ?

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Hayır Dozun Etkisidir.

12yim
Dostun yaptığın büyük bir hata reset dozunu dinlemelisin unutma bunu eğer yoksa ulaş atayım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
asıl sormak istediğim 10 20 saniye kadar dinleyip kapattım içimde değişik bir his oldu 10 sn ye kadar o sesler kulağımda çınladı bian moda girdim :D sizce bu o dinlediğim dozun gücüne inandığımdanmıdır ?

Aslında dediğiniz gibi biraz psikolojiktir. Frekanslar direk algıya veya bilinçaltına hükmedemezler. Belirli bir zaman dilimi sonucun da etkisini gösterirler. İlk duyum da böyle hissetmeniz gayet normaldir (bende ilk dinlediğim de hissetmiştim) çünkü bazı insanlar (ben, siz vs.) bu frekansların gücünü hissettiğimizden kaynaklanıyor.

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
RawSecure
Basitten zora gideceksin bu kadar basit yanlış bilgi verip durma.

Hangi yanlış bilgi hocam anlayamadım ?

Valla hocam ben arkadaşın tam olarak hangi dozdan bahsettiğini ve tam olarak ne yaşadığını anlamak için sordum. Yanlış bilgi verdiğimi hiç sanmıyorum ki 3 yıldır bu konuyla ilgili eğitim ve araştırma yaptım ve IDoser Türkiye destek yöneticiliği de yaptım.

Zaten buradaki konumda da bahsettim "hafif (moderate) dozdan güçlü (strong) dozlara geçiş" yapılması gerektiğini..

Yani 2 gün önce IDoser'ı keşfetmedim hocam :) Bilgilerinize sunarım.

Son düzenleme:

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Frekanslar direk bilinçaltına hükmedebilir.

Bu doz var mı sende gates of hades?

Son düzenleme:

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
Yaw ben bu doz olayını önceden biliyordum hatta mutluluk dozunu denemiştim içimi kıpır kıpır yapmıştı.

Ama ben ispat istiyorum. Bunun olayı psikolojik mi yoksa gerçekten frekanslar bilince hükmediyor mu ? Nasıl ? İspatınız varsa merakla bekliyorum...

Angel of savior

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
848
8
Germany
RawSecure
Merhaba hocam,
Hocam bu dozları nasıl yapıyorsunuz araştırmanız nasıl oluyor yani bu dozların araştırma veya yapma süreci nasıl oluyor?
ve hocam ben daha çok uyuşturucu dozlarını denemek istiyorum bi ara Youtube de görmüştüm artık gerçek doz mu değil mi bilmiyorum yarısına kadar dinledim herhangi bir şey olmadı yani hocam uyuşturucu dozlarını denesek herhangi bir sorun olur

Son düzenleme:

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
Yaw ben bu doz olayını önceden biliyordum hatta mutluluk dozunu denemiştim içimi kıpır kıpır yapmıştı.

Ama ben ispat istiyorum. Bunun olayı psikolojik mi yoksa gerçekten frekanslar bilince hükmediyor mu ? Nasıl ? İspatınız varsa merakla bekliyorum...

Merhaba hocam. İspat konusun da yabancı veya türkçe kaynaklar da bir çok makale mevcuttur. Ben kısa olarak izniniz olursa aktarayım.

Binaural ritimleri ilk kez 1839'da Heinrich Wilhelm Dove tarafından keşfedilmiştir. Binaural (her iki kulaktan) işitme, her iki kulağa ulaşan sesin algılanması ile kaynağın belirlenmesini sağlar. Binaural ritim (vuruş) ise her iki kulağa bilinçli bir şekilde, farklı frekanslar da ses uygulandığın da elde edilen fizyolojik bir yanıttır.

Bir hoparlörden 300 Hz ve 305 Hz olmak üzere iki farklı ses dalgası dinlediğimizi düşünelim. Sesin genel özelliğiyle ses dalgaları etkileşime girer, birbirlerini güçlendirme ve sönümleme yaparak periyodik olarak yayılırlar. Bu olaya tek ritim (monoural) ritim denir. Bu ritmin frekansı, başta ki iki dalganın frekansları farkı olan 5 Hz (frekans) dır.

Şimdi bir kulaklıkla 300 Hz ve 305 Hz iki dalgayı dinlediğimizi düşünelim, bu sefer sesin fiziksel olarak etkileşmesi için dış bir ortam (örn: içinde bulunduğunuz oda) olmadığı halde sesi yine 5 Hz olarak duyarız. Monoural (tek kulakla) ritimleri iki kulakla duyarız fakat tek bir kulak algılamak için yeterlidir. Binaural (iki kulakla) ritimlerin duyulması ve algılanması için iki kulak gerekir.

Son olarak hocam bu konu hakkında Google' da çok çok fazla araştırmalar, deneyimler, ispatlar ve kaynaklar mevcuttur. Yani bu olay psikolojik değil tamamen gerçek bir olgudur.

RawSecure
Merhaba hocam,
Hocam bu dozları nasıl yapıyorsunuz araştırmanız nasıl oluyor yani bu dozların araştırma veya yapma süreci nasıl oluyor?
ve hocam ben daha çok uyuşturucu dozlarını denemek istiyorum bi ara Youtube de görmüştüm artık gerçek doz mu değil mi bilmiyorum yarısına kadar dinledim herhangi bir şey olmadı yani hocam uyuşturucu dozlarını denesek herhangi bir sorun olur

Merhabalar hocam öncelikle dozlar hakkında geniş bilgi için ve özellikle uyuşturucu dozları ile ilgili yazdığım makaleyi buradaki konumu inceleyebilirsiniz.

Frekanslar ile alakalı geçmişim de bir çok araştırmalar yapmıştım. Biraz uzun yazı olacaktır fakat aşağıda biraz kopya vereyim size,

Binaural, her iki kulağa ilişkin frekans anlamları taşır. Sol ve sağ kulağa, farklı frekanslar da dalga gönderilir. Önrek sağ kulağa 200Hz sol kulağa 205Hz frekans verilir. Beynimizin işitsel girişini toplayan kalkülüs, alınan frekansları eşitler ve geriye kalan 5Hz frekansı bilinçaltımıza sevkeder. Aslında dozların süreleri uzun olmasının ana sebebi de budur çünkü iki kulağımızın aynı frekansı eşitlemesi (Binaural) belirli bir zaman aralığında gerçekleşerek geriye bırakılan frekansların bilinçaltı tarafından hissedilmesi sağlanır.

i3Uwty.jpg

vm54BM.png

Genellikle dozların yapısı, Alpha-Beta-Gamma-Delta-Theta üzerinde bir takım frekans değişiklikleri yapılarak kişi de istenilen duygudurumu oluşturmaktır.

Aşağıda (Alpha-Beta-Gamma-Delta-Theta) frekansların ölçümleri şu şekildedir;

(Alpha) 8 ile 13 Hz arasında değişen frekanslar, mutlu olmak, mutluluk hormonu salgılamak, anksiyete ve strese iyi gelen bir frekans tipidir.

(Beta) 13 ile 25 Hz arasında değişen frekanslar, aşırı rahat hatta depresif bir duruma yol açabilen, ileri seviye de odaklanmayı ve konsantreyi geliştiren bir frekans tipidir.

(Gamma) 25 ile 100 Hz arasında değişen frekanslar, üst düzey frekans tipidir. REM (karabasan) felcinde beynimiz, bu frekanslar üzerinde değişkenlik gösterir. Daha çok adrenalin, enerji, seratonin ve dopamin ile ilgili ciddi beyin frekansları ile ilgilidir.

(Delta) 1 ile 3 Hz arasında değişen frekanslar, bebekler de ve çocuklar da çok yaygın olması ile birlikte, büyük bir frekans (dalga) genliğine sahiptir. Genel olarak kalp atış hızınızı ve sindiriminizi düzenlemek gibi bilinçsiz vücut aktiviteleri ile ilgilidir.

(Theta) 3.5 ile 8 Hz arasında değişen frekanslar, çoğunlukla hayal gücü, düşünme ve uyku ile ilgilidir.

Aslında beynimiz, her duygu yaşadığımız da farklı sinyaller üretir. Yukarıda ki bilimsel gerçekler bunların somut delilleridir fakat bilmediğimiz ve keşfedilmemiş bir çok frekans/sinyal çeşitleri vardır. Mutlu olduğumuz da, üzüldüğümüz de, sevindiğimiz de, **** yaptığımız da, ağladığımız da, korkutğumuz da vs. beyin frekanslarımız çok farklı dalgalar üretir. Bu dalgaları ise Elektroensefalogram (EEG) aletiyle ölçülür.

Son olarak bunlar tamamen gerçektir. Aşağıda geniş çaplı bir (yabancı) döküman linki ekledim. Buradan ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5486945/

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.