2Nokta gif /SiDeN

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
585bjw9.gif

380jo6.gif

l00k4s.gif

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
Bir Tane Site Vardı Adını Hatırlamıyorum Ondamı Yaptınız Bunları :) Elinize Sağlık
site isi degil kendim yaptim 3 ayrı programda sonra hepsini shopta birlestirdim :)
tesekkur ederim

Eline Sağlık :)

Bize de Yapın Be :trl
tesekkur ederim kismet :)

Bak bak 2nokta bundan istiyom yap bana böyle 3d müç de uğraşma :trl :d

Eline sağlık siden ciğim
tesekkurler speedy :D
sen az daha buyu sana o zaman yapicaz :trl

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
Ya hocam vallah on numara olmus cok guzel bisey olmus 2nokta 'mada yakisirha orasida ayri bi guzel:puah
Ellerinize yureginize saglik,:yo sayqi & sevgiler.:)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Ya :)
Yemin ediyorum bişey diyemicem.Helal olsun adamsın

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
Ya hocam vallah on numara olmus cok guzel bisey olmus 2nokta 'mada yakisirha orasida ayri bi guzel:puah
Ellerinize yureginize saglik,:yo sayqi & sevgiler.:)
Tesekkur ederim sagolasin 2nokta icin deger :)
sagol dostum o senin guzelligin:)
Vay Be Güzel Olmuş Tebrikler
tesekkur ederim :)
2.seçenek çok iyi olmuş süper eline sağlık

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye

Daha ne diyeceksinki 2nokta canim kardesim :RpS_confused: adam seni bu kadar hizlandirmis daha ne istiyeceksinki :puah
aslinda adam diyil adamin dibi,isin ustasi:yo :RpS_wub:

Ha unutmadan hani bana dun begendigim psd gonderiyodun karisik filan deyip gecistirdin unutmadimha bu yalanini :RpS_mad: :)

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16
Daha ne diyeceksinki 2nokta canim kardesim :RpS_confused: adam seni bu kadar hizlandirmis daha ne istiyeceksinki :puah

Ha unutmadan hani bana dun begendigim psd gonderiyodun karisik filan deyip gecistirdin unutmadimha bu yalanini :RpS_mad: :)

Siden öyledir.. Gif konusunda ondan daha iyisini görmedim :D

Psd hangisi idi? hemen atıcam söyle hepsini verem sana :D dur hepsini yollıcam

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul

tesekkur ederim elimden geldigince ufak tefek takiliyoruz iste :)
tesekkurler :)
Siden öyledir.. Gif konusunda ondan daha iyisini görmedim :D

Psd hangisi idi? hemen atıcam söyle hepsini verem sana :D dur hepsini yollıcam
tesekkur ederim dostum :) simartiyon bak beni :D
Eline sağlık kardeşim emek var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.