3 - 4k arası notebook önerebilir misiniz?

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2
Merhaba dostlar lenovo notebook almayi dusunuyorum ama piyasa da oldukca fazla cihaz var kafam karisik durumda butcem 3 - 4k bu fiyata performansi iyi dayanikli bir notebook ariyorum önerilerinizi bekliyorum tesekkurler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Cevap: Notebook almak istiyorum önerilere açığım?

Amacın ney?
Oyun oynamak mı yoksa yazılım yada video editi yapcak mısın?

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem

Dostum oyun icin istemiyorum okul ödev ders icin alicam photoshop gibi uygulamalari kasmadan calistirsin

Valla kardeş şöyle birşey diyim.
Artık eskisi gibi değil herşey çok pahalı.
Senin istediğin gibi bir laptop en az 8000 tl dir.
Baktım dizüstü bilgisayarlara hepsi çok kötü.
Sadece BUNU bulabildim.
Birde BUNU buldum.

BilgeKagan22

Yeni üye
3 Haz 2017
50
2

Valla kardeş şöyle birşey diyim.
Artık eskisi gibi değil herşey çok pahalı.
Senin istediğin gibi bir laptop en az 8000 tl dir.
Baktım dizüstü bilgisayarlara hepsi çok kötü.
Sadece BUNU bulabildim.
Birde BUNU buldum.
Kardesim cok saol muhtemelen 2sinden birisini alicam eyvallah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.