30 GB Hack Eğitim Seti Döküman - Hack Hakkında Herşey - Premium Tek Link

29 Ağu 2011
213
0
Selam Beyler Ben Bi aralar bir konu açmıştım 1 sene önce 30 Gb Hack hakkında eğitim seti döküman dagıttım burda piyasadaki tüm hack eğitim setleri diye konum falan vardı linklerin hepsi ölmüs :( konu kilitlenmis falan beleş calısmaktan cok yoruldum simdi o 30 Gb eğitim setini tek linke upload etsem premium link indirme imkanıyla satabilirmiyim sizce alan olurmu :D mesela 10 tl den veya 5 tl den

29 Ağu 2011
213
0
Bütün Programları Turkhackteam Sitesinden bulabilirler zaten :(
Usta ben parayla satılan eğitim setlerini diyorum hepsini topladım 30 GB :D malesef kimse hack hakkında bildiklerini anlatmak istemiyor fakat bu dökümanlar parayla satıldığı için herşeyi öğretiyorlar mesela ethical hacker diye bi set var onun değeri piyasada 600-700 $ civarı bende var bu set .ethical hack eğitim seti bulunmuyo direk telif hakkından gidiyor mesela .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.