30TL Param Var

29 Ağu 2015
181
0
Arkadaşlar Elimde 30 TL miktarında bir para var ve bu paraları herhangi bir sitede katlamak istiyorum yatırım v.s hangi siteler olabilir.Ödeme kanıtınıda koyarsanız sevinirim :)

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
Bence Biriktirmeye Devam Et Yatırımdan Daha Çok Para Olur Ben Hisse Alıp Satıyorum Baya Yüklü Yatırım Yaptım Haftalık 150 TL Felan Kazancım Oluyor Ama Yinede Riskli

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Ufff baya zenginsin kardeş 30 tl demek binlerce mazlumun kurtuluşa ermesi demek nasıl biriktirdin bilader yemiyon içmiyon paramı kasıyosun iddaa tek kupon yap günahı sana parayı 2 ye katlarsın hadi eyvallah normalde girmiyodum foruma ama sırf bunları yazmak için girdim deli çocuk

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
dostum 30 ₺ al kendine bi kazak al 30 ₺ yatırım mı olur ALLAH için millet en kötü 50 bin ₺ ile giriyor bir umutlu bu zaman da bi lokantaya gidiyorsun 50 ₺ aşaya çıkanımız varmı 2 3 kişiyle :D

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,870
Boş konuşup,insanların maddi durumunu eleştirmeyin heves etmiş sormuş kırıcı ve dalga geçer gibi cevaplar vermek zorunda değilsiniz belkide genç bir kardeşiniz var karşınızda heves etmiş sormuş ha kişiliğiniz cıvıksa illede dalga geçen biriyim diyorsanız hiç yazmayın burası yardım merkezi troll/geyik cıvıklık alanı değil veya oyun alanı değil, bu mesajımdan itibaren kimse boş mesaj yazmasın.

Soruna gelecek olursak kardeşim 30 TL ile kendine bir web programlama (ASP,PHP,HTML) veya grafik tasarım (Adobe Photoshop,CorelDraw vs) veya yazılım (C#,VB.NET,JAVA vs) kitabı alıp kendini geliştirerek ilerde bu alanlarda iş yapma imkanı yakayalabilirsin amatör olarak başlar zamanla gelişirsin benim tavsiyem bu yöndedir iyi forumlar.

29 Ağu 2015
181
0
Boş konuşup,insanların maddi durumunu eleştirmeyin heves etmiş sormuş kırıcı ve dalga geçer gibi cevaplar vermek zorunda değilsiniz belkide genç bir kardeşiniz var karşınızda heves etmiş sormuş ha kişiliğiniz cıvıksa illede dalga geçen biriyim diyorsanız hiç yazmayın burası yardım merkezi troll/geyik cıvıklık alanı değil veya oyun alanı değil, bu mesajımdan itibaren kimse boş mesaj yazmasın.

Soruna gelecek olursak kardeşim 30 TL ile kendine bir web programlama (ASP,PHP,HTML) veya grafik tasarım (Adobe Photoshop,CorelDraw vs) veya yazılım (C#,VB.NET,JAVA vs) kitabı alıp kendini geliştirerek ilerde bu alanlarda iş yapma imkanı yakayalabilirsin amatör olarak başlar zamanla gelişirsin benim tavsiyem bu yöndedir iyi forumlar.

Cok Teşekkür ederim evimde VB için bir kitap var.Dalga geçmeleri pek sorun değil öyleden sordum zaten.İyi forumlar

TheSoldier05

Kıdemli Üye
20 Ağu 2016
2,098
1
Toprak
Dostum.Kendine güzel bir mouse al,sonra ufak ufak photoshop,grafik tasarimi ogren.Gunumuzde youtuber olacam diye logo yaptirmak isteyen mi dersin,csgo da pp isteyen mi dersin.Talep genel olarak fazla.(mouse isi sakaydi bu arada olani kullan :) )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.