55 Haneli Şifre Kullanın !

raforeis

Katılımcı Üye
7 Tem 2014
302
0
????
Neden 55 Haneli Şifre Kullanmalıyım?
------------------------------------------------

Çünkü 55 Haneli Şifre Çeşitleri Daha Zor Kırılabilen Bir Sistem Altyapısına Sahiptir :RpS_thumbup: :RpS_rolleyes:

ŞİFRELER (ÖRNEK)
-----------------------------------------------
zvbQhcMWJ27CfamoNHiKXwkdG68AZFrDEyL3RqYP94ueBjU5TVxgpns

CZsRmXHLnedwhBDEtpUkAuijV6ofF7qgMWTaGxzcN9Yr83vSQy24Jb5

Weak36nuA9L5QxEUHCm74FPBJN8YVrGdjXTgpDbRthoKzf2ZwcMvqis

koyBSRPnxGJMCUmNZijgzFQthdpuvT2sKb8D9E3H5we6YLqfrAXa4Wc

wYAsPXJciGpTRdBn9qWHku5mtUvj3aNhxz2DbQVo4rEF8LK6SCf7yMZ

hepsi bana aittir.

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Elinize sağlık ama bunu ezberlemek zaten imkansız biyerden kopyalamak Zorunda değiliz,
ÖLKMEJNWldnaskldfasd2341ı*keöaşmdşla bunuda kullanabilirsiniz :D

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
new string(' ',55)

Kırılamaz şifre yaptım ohaley!

.... Üstadım 8 harfli kırılamaz şifre de yazarsın. Mesela zannetmiyorum ki içinde ½, €, █ gibi karakterler geçen wordlistler bulunsun etrafta..

AmIX

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
892
0
şşş format
new string(' ',55)

Kırılamaz şifre yaptım ohaley!

.... Üstadım 8 harfli kırılamaz şifre de yazarsın. Mesela zannetmiyorum ki içinde ½, €, █ gibi karakterler geçen wordlistler bulunsun etrafta..

Aa bu Balyoz'un yapımcısı değil mi :D :D Bu balyoz un yapımcısı kimse çıksın ortaya :D Herkes birşeyler sallıyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.