6.500 tl lik toplama süper bilgisayar / Haylaz527

Haylaz527

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
627
0
Hocam ben topladım bilgisayarı fakat bi sorun çıkarmı ?
Sizinlede paylaşmak istedim.

L3aAWz.png

ENSBLT

Üye
21 Kas 2015
94
0
Bence ekran kartının radeon değilde nvidia seçebilirsin

kasanda zaten dahili 650w psu var sen ayriyaten bir tane daha almışsın

iletim sistemini internetten güvenilir bir şekilde indirebilirsin 300 tl'ye gerek yok fazladan

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Ekran Kartını MSI nın Aynı Serisiyle değiştir ve İşletim sistemi demiş arkadaş kardeşim adam resmi birşey yapıcak olabilir? YouTube işide hiç bir youtuber 20tl ye format attırmaz 😃

ENSBLT

Üye
21 Kas 2015
94
0
Windows'un kendi sitesinde iso. Dosyaları tamamen ücretsiz ama deneme sürümü o sisteme bir de serial key bulursa sorun çıkacağını sanmıyorum

Crazy Eagle

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
716
0
Windows'un kendi sitesinde iso. Dosyaları tamamen ücretsiz ama deneme sürümü o sisteme bir de serial key bulursa sorun çıkacağını sanmıyorum

İstese Windows Bunu kaldıramıyacakmı? Kaldırmaları 1 Gün Almaz ama adamlar kullanmamızı istiyor alışmamızı istiyor ileride bir firma açınca serialsiz pc kullanamıorsunuz. 😃 yani adamlar kullanmamızın bir engel olacağını sanmıyor ve onlar için daha iyi oluor ve serial meselesi hiç bir şey orjinal kadar iyi değildir.

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
Selamlar
hosuma giden sey arastirman ve en guzel toplama pc yi yapabilirsin olay bu ama butce meselesi ucuz ve oyun ustune olacaksa AMD olsun herzaman NOT: salla intelli ;)
kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.