600-1000 TL arası telefon önerileri

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Değerli Turkhackteam ailesi ;
Öncelikle selamün aleyküm diyerek söze başlayım. Annem için bir telefon almak istiyorum. Şu an için bütçem 600 - 800 Lira arası. Ancak maksimum 1000 liraya kadar çıkabilirim. Bu aralıkta kullandığınız veya özelliklerini bildiğiniz fiyatına göre özellikleri iyi olan bir telefon öneriniz var mı ? Ben lg g2 almıştım ilk çıktığında ve hala şu an kullanıyorum. Lg alınabilir mi tekrar kararsızım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayırlı haftasonları cümleten :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

unbearable

Uzman üye
17 Eki 2010
1,361
0
Balıkesir
Önerileriniz için teşekkür ederim. Valla ikinci el telefonlara güvenemediğim için sıfır alma taraftarıyım.
Xiaomi hiç kullanmadım ancak bazı uygulamalarda bir çok hatanın çıktığı belirtiliyor.
J5 prime için ise şunu diyebilirim : samsung bir telefon hiç kullanmadım. asus zenfone 5-6 modelini tavsiye etti bir arkadaşım bu telefon nasıldır sizce değerli arkadaşlar ¿

EsMak

Üye
14 Mar 2017
125
0
Ve aleyküm selam. Galaxy j serisi önermem kasıyor j7 hariç o da bütçenizi aşar. Note 3 kullandım çok memnundum. Fiyatı da uyar. Güzel telefon. İphone seviyorsa anneniz 5s'te kullanışlı. Dile getirdiğiniz telefonlar hakkında hiçbir fikrim yok.

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
nokia 8800 sirocco gold
nokia_8800_sirocco_gold_13_1.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.