64 Bit Kursammıki ? Yardım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByJustice

Üye
18 Tem 2012
97
0
Kocaeli
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Bilgisayarımda 3GB RAM 1.5GB/Ekran Kartı Var Ve 64 Bit Yüklemelimiyim Sizce Bazısı 6 GB Ramda Performansı Çok Düşük Oluyor Diyor.Ne Yapmalıyım 32 Bittemi Kalıyım Ram Alıp Ölemi Yükseltiyim ? Cevaplar İçin Teşekkürler :)

BrokenDreamS

Katılımcı Üye
15 May 2009
988
0
☪OSMANLIDAN☪
Benim makinemde 4 gb ram vardı.32 bitte sadece 3 gb gördüğü için 64 bite geçtim.Azda olsa gözle görülür bir fark meydana geliyor.Ama bazı programlarda veya uygulamalarda 64 bit sorunu çıkabiliyor.Gel gelelim artık bütün programların 32 bit yanında 64 bit sürümleride çıkmaya başladı.Benim tavsiye boşa düzenini bozma:)Ramleri yükseltince geçersin.Şimdi geçersen fazla bir deişme olmuyacaktır diye tahmin ediyorum.

CloundSand

Katılımcı Üye
21 Ocak 2012
869
0
Sonradan ram ilave edeceksen tabi ki 64 bit kur ayrıca 64 bit tüm oyun, program ve benzeri şeylerde en yüksek perfonması sağlamaktadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.