7 Madde Hakkında

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
Selam Aleyküm Değerli Komutanlarım ve devrelerim bizler Burda hepimiz Birer Aile bireyiyiz Hepimizin Birbirimizinden Öğrenecegi Birşeyler var Bu Süreç zamanı Zarfında Yönetimdeki Adminlerin Bildikleri Konular üzerinde Yardımcı Olmalarını Bekliyoruz Örnek vermek Gerekirse.

LEOPİC Komutanım 7 Madde Konusunu Bilen ve Bizimle Paylasabilecek Yönetim Adminlerinden Birisi Bu Konuyu Detaylı Bir Şekilde Anlatırsa Çok Sevinirim..

7.MADDE NEDİR
7.MADDE NASIL ATILIR
BUGLU HESAP NEDİR
BUGLU HESAP NASIL AÇILIR
7.MADDE İÇİN ETKİN FORM Yazılımları Hangisidir

Bu Konular Hakkında Gerek Özelden Gerek Yardım Bölümünde Üyelerin Postunu Takip Ederek Yardımcı Olabilir ve Olabilirler.

Kendim Şahsım Adına Konuşmak Gerekirse Yönetimdeki Komutanlardan Bazılarına Mesaj Attım Birazda Olsa Anladım gibi Ama detaylı bir Anlatım verilse bence çok iyi olur hem Bu soruya Yanıt vermiş oluruz Hemde üyelerimiz Güzel bir Paylaşımdan Yararlanmış Olur.

LOPİC Komutanım Size Özelden Bir Mesaj Gönderdim Kontrol Edermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Bu konuyu inceleyin 7 madde nedir anlatmışlar burada http://www.turkhackteam.org/facebook/1552296-nedir-bu-7-madde.html

7 madde bu form üzerinden atılıyor tabi bazı kişiler mail üzerinden atıyor.

https://www.facebook.com/help/contact/319547548123767

Üstte verdiğim linke girince buglu hesapla e posta yazma yeri çıkar o zaman buglu hesap olur, e posta yazma yeri çıkmazsa buglu hesap değildir.

Ama şuan form üzerinden 7 madde atamazsınız çünkü fix yemiş diyorlar ama bekleyip görmek lazım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.