9. Sınıfa geçtim önerileriniz nelerdir?

SayoGs

Üye
14 Mar 2017
212
0
İlk gün ve lise hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum.Fen Lisesi ortamı nasıl?

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Gir okula sırada dur sadece hocaya odaklan asla kimseyle konuşma ilk günden konuşursan 2-3günde batırırsın çalışmanı hiç birşey konuşma hoca soru sorsada ve kitapları al gel 1 hafta boyunca derslere odaklan sonra yavaşca basitleş yani derslere odaklan ve konuşmayı başlat sonrada baktıgın gibi zaman geçmiş

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
sana tavsiyem hemen ilk gün konustun birisiyle bak bu iyi birisiymiş arkadaş olayım deme.Bekle 1 hafta felan ona göre arkadaşını seç.Zaten yukarıdada söylemiş arkadaş ilk günlerde kimse konuşmaz.Şunuda söyliyim güzel görünmeye çalış iyi kok.İnsanlara nazik davran özellikle 1-2 hafta bunlara dikkat et.Zaten fen lisesinde herkes birbirine nazik ve iyi davranır.

sana tavsiyem hemen ilk gün konustun birisiyle bak bu iyi birisiymiş arkadaş olayım deme.Bekle 1 hafta felan ona göre arkadaşını seç.Zaten yukarıdada söylemiş arkadaş ilk günlerde kimse konuşmaz.Şunuda söyliyim güzel görünmeye çalış iyi kok.İnsanlara nazik davran özellikle 1-2 hafta bunlara dikkat et.Zaten fen lisesinde herkes birbirine nazik ve iyi davranır.

az daha unutuyordum hocalara kendini mutlaka sevdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
aGVW25.jpg

Dark magic

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,136
0
AGIRÎ
Cevaplayan çoğu kişi kendi isteyipte olamadıkları şeyleri senden istemiş, buda yeterince Mantıksız.
Bunun yanı sıra fen lisesinin yanından bile geçmedim ama şunu söyleyebilirim, ilk hafta sessiz geçer 2.hafta üstünlük kurmaya çalışanlar olacaktır.

Ben sadece söylüyorum ne tür önlemler alacağın sana kalmış bir durum.

Ayrıca Asosyal Kişilerden Sosyallik Hakkında Fikir İstemek Ne Kadar Mantıklı.

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
Cevaplayan çoğu kişi kendi isteyipte olamadıkları şeyleri senden istemiş, buda yeterince Mantıksız.
Bunun yanı sıra fen lisesinin yanından bile geçmedim ama şunu söyleyebilirim, ilk hafta sessiz geçer 2.hafta üstünlük kurmaya çalışanlar olacaktır.

Ben sadece söylüyorum ne tür önlemler alacağın sana kalmış bir durum.

Ayrıca Asosyal Kişilerden Sosyallik Hakkında Fikir İstemek Ne Kadar Mantıklı.

Ne alaka iyice saçmalamışsın bu foruma giriyoruz diye asosyalmi olduk bence sen yapamadıklarını anlatmışsın ;)

AssassinHC

Üye
25 Ara 2015
154
0
Altay
Öncelikle tavsiyem derslerini müthiş sıkı tut. Çünkü 9. sınıf demek çakılma dönemi demek. 8. sınıfa falan hiç benzemez. 8 sınıfta matematiğim falan 80 in altına düşmezdi. 9. sınıfta 20 aldım. 9. sınıfa kapağı attığın zaman 10 tekrar gibi gelecek. Kısaca iyi değerlendir boş vakitlerini.

KeNair

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,571
0
Öncelikle tavsiyem derslerini müthiş sıkı tut. Çünkü 9. sınıf demek çakılma dönemi demek. 8. sınıfa falan hiç benzemez. 8 sınıfta matematiğim falan 80 in altına düşmezdi. 9. sınıfta 20 aldım. 9. sınıfa kapağı attığın zaman 10 tekrar gibi gelecek. Kısaca iyi değerlendir boş vakitlerini.

Şuan 11 im 9. sınıf az çok çalıştım sana diyeceğim tek şey 9 da gırgır şamatanın dibine vur sonra zaten o ortamı özleyeceksin . Haa abart da demiyorum azda olsa çalış . Zaten 10. sınıfın yazında veya 11. sınıfın yazında YGS halletmen gerektiğini düşüneceksin .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.