+9 ve +10 Basma Taktiği.

Mixus

Üye
17 Tem 2009
169
0
İlk önce Gece saat 4 ve 2.ci serverdayız.

biz ve 4 adet char olucak.

+9 item basmak için ; [denenmiştir. +9 glave bastık.]

diğer charlar +8 veya +9 itemleri (+8 maul falan.) sallıyacak ve hepsi yanacak.
iki char kesinlikle +9 dandik item sallıcak yine yanıcak ve +8 Shard,dw,sheiron benzeri bişeyi trina ile basıcaz. trina 4. kutuya bus 6.kutuya. geçme oranı %40.

+10 item basmak için ;
Anvilin çok feci şekilde dolu olması gerekiyor.
burada anvil gözlemlenmesi gerekli. çünkü ona göre basıcaz.

örnek :
3 kere yandı, 3 kere geçti, 2 kere yandı, 1 kere geçti , 1 kere yandı
sonunda +10 a itemi sallıyoruz .

+10 horn crossbow bastım +10'da blade Axe yaktım.
ama her zaman geçmez. EDANA'da bir clandaki adama da +9 Giga Bastırmıştım.
Beramusta bir adamda 3 adet +7 gigadan birini +9 olarak geçirtirdim.
Aresde +6 ya cs bastım trinasıız.
+7 'ye Hb bastım trinasız.
+10 Paper gövde,donluk bastım pathos'ta

isteyen yöntemleri kullanır.

cano79

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
854
1
Ankara
eyv. da bence en iyi yol araya girmek :D
bazıları araya girdiğim için bana söver ama ben basarım o adam da ne yaparsa yapsın :D

sonuçta insan son derece bencil bir varlıktır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.