95K Instagram Hesabı

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
Gençler elimde 95K yabancı bir instagram hesabı var ve bu hesap iki faktörlü doğrulama kullanıyor giriş yapmakta sorun yaşıyorum. İki faktörlü doğrulamaya yakalanmadan nasıl girerim?

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
O ülkenin bulunduğu yerden bir vpn açıp girmeyi dene

Hesap iran da ve iran için vpn hizmetleri bulamadım. Ve vpn ile olabileceğini sanmıyorum panelden hesap ayarlarını değiştirebiliyorum ama telefon numarasını bi türlü değiştiremedim.

Ek olarak eski sürümü denedim çalışmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
kardesim istedigin vpn yi aç istersen adamın ipsi ornek 123.123.123 olsun seninkide 123.123.123 olsun yine girişte kod isteyecektir çünkü checkpoint değil bu 2 faktör

işte bende bundan bahsediyorum. vpn ile olacak iş değil. peki ya nasıl halledebiliriz. panelden eposta değiştirebiliyorum fakat telefon numarası değiştirdiğim halde bir işe yaramıyor
yani demek istediğim telefon numarasını değiştirebiliyorum fakat güncellenmiyor bir işe yaramıyor ama eposta adresini değiştirince eposta adresi değişiyor epostayı onaylıyorum e postada bir sorun çıkmıyor tek sorun telefon numarası ki zaten telefon numarasını yaparsak sorun çözülmüş olacak bana bu konuda lütfen yardım eder misiniz yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

bendll

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
361
0
SocialMedia
php my admine giriyorsun hesabin giris yaptigi maili uye tablosundan ogreniyorsun sonra hesabima giris yapamiyorum diyorsun form basiyorsun o ilk girilen maili yaziyorsun max 2 gune alirsin tabi sahibi senden once davranmaz ise

CHD Hacker

Üye
26 Haz 2014
242
0
TÜRKİYE
zor doğrulama tele gelmiyormu zaten ?

Aynen adamın daha doğrusu kadının telefon numarası var ona kod gidiyor

İnstagramın en eski sürümünü apk indir o zamanlar iki adımlı doğrulama yoktu, doğrulamaya takılmadan girebilirsin

Denedim demiştim keşke okusaydın. Bu hesap iki faktörlü doğrulama kullandığından dolayı instagramı güncelleyip tekrar giriş yapmayı deneyiniz diye uyarı alıyorum. Neredeyse instagramın eski tüm sürümlerini denedim hepsinde aynı bildirimi alıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.